Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha nektek a belső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha nektek a belső a fontos, miért van az, hogy baráti társaságomban kizárólag a kevésbé jóképűeknek okoz gondot a társkeresés?

Figyelt kérdés
Mind jó arc, belsőt illetően nincs különösebb eltérés a jóképűek és a kevésbé jóképűek között. Nos?
2020. jún. 28. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenkinek csak a belső a fontos. Nekem külső + belső a fontos, mivel a kettő együtt alkot egy kerek egészet és az egyik nincs a másik nélkül.
2020. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ki mondta, hogy a külső nem számít? Soha senki nem mondott ilyent. Nyilvánvalóan két egyforma szimpi srác közül a jobb megjelenésű előnyben van.
2020. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Lehet hogy nekik a belsőjük is csúnya :)

Nem tudom, hol van leírva, hogy minden ronda pasi automatikusan kedves és tökéletes belsővel rendelkezik?

2020. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Ki mondta, hogy csak a belső fontos?

Ezt ti sarkítjátok ki. Egy nő se mondott ilyet. Nagyon is fontos, hogy külsőre is vonzó legyen a másik. De szerencsére mindenkinek más a vonzó.


Ne írjatok állandóan, hogy a nők azt mondják, hogy csak a belső fontos! Nem állította ezt senki...

2020. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
4 vagyok, előttem már a második is leírta, csak azt akkor még nem láttam...
2020. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem a belső "A" fontos, hanem a belső "IS", szerintem ezt soha senki sem tagadta. A megjelenés igenis számít, szerintem néhány ritka kivételtől eltekintve senki sem jön össze olyannal, akihez egy kicsit sem tud vonzódni (vagy ha össze is jön, az ne lenne nagyon csúnya megalkuvás a részéről).
2020. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Mi nők nem vagyunk olyan felszínesek mint ti férfiak, nekünk nem számít a külső :)"


Pl ezt ma írta valaki. És ez nem az első ilyen hozzászólás amit itt olvasok.

2020. jún. 28. 19:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, hol van leírva, hogy minden ronda pasi automatikusan kedves és tökéletes belsővel rendelkezik?"


Itt a GYK-án amolyan axióma ez.

2020. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki milyen baráti társaságban nem feltétlenül mutatja meg milyen egy randi helyzetben vagy egy ismerkedés során.

Emellett mindig le van írva csak valahogy nem fér a fejetekbe hogy a külső is számít. Ha valaki számomra nem vonzó akkor megette a fene. Ha csak szimplán átlagos de a jelleme megfog akkor nyert ügye van. Viszont aki nem tartja magát vonzónak többnyire nem tud ösztönös és laza lenni ha valaki megtetszik neki. Ha pedig azt érzem hogy azt se tudja fiú-e vagy lány mikor hozzám szól vagy annyira bezár hogy nem tudok vele beszélgetni akkor veszett ügy. Épp annyira mint ha a külseje nem tetszik.

A belső fontosabb de nem kizárólagos. Fontosabb mert az átlagos külsőt vonzóvá teheti az átlagon felüli jellem.

Viszont ha nem érzem hogy az adott férfi különleges akkor nem lesz belőle semmi akkor se ha nagyon vonzó külsőre.

A jobb külsővel rendelkező barátaidnak viszont (mivel a külsejük kiemelkedő) elég egy átlagos jellemet hozni hogy találjanak olyan lányt aki szívesen van velük.

A párkeresés és találás során fontos hogy valamiben jó legyél. Ez lehet anyagi külső vagy jellem béli plusz. De valami kell.

Viszont hogy mi az amivel adott nőnél célt érsz az a nő jellemén múlik.

2020. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
#7: És te teljesen retardált vagy, hogy minden hülyeséget elhiszel ráadásul általánosítasz is belőle?
2020. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!