Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kívül/belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kívül/belül tetszik de valami nem passzol mégsem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy kedves, szép lányt. Ismerkedtünk, programokat csináltunk, le is feküdtünk már egymással. Ő azt hitte már érzek valamit iránta, de én semmit se érzek azon kívül, hogy emberileg szeretem. Teljesen kiakadt és nagyon a lelkére vette a dolgot. Pedig én csak megpróbáltam, hátha sikerül megszeretnem őt szerelemmel. Más is járt már így?? Lehet idővel megszeretném, ha több energiát/időt tennénk a kapcsolatba?
2020. jún. 29. 02:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Saját gondolatod mi?
2020. jún. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem már nem jön meg a szerelem. Én a volt férjemmel voltam így. Szerettem 11 évig,szültem neki 2 lányt,de soha nem voltam belé szerelmes. Ő tudta,fájt neki,de elfogadta. Viszont az összetartozás érzése megvolt,ami szerintem több mint a szerelem. Nekem. Mert mostani ferjembe szerelmes vagyok 9 éve egyfolytában és nagyon,mégsem érzem,hogy hozzá tartozom. Mondjuk tett is érte,mert pont 2-3evbe csalt, bántott,amikor ennek ki kellett volna alakulnia.

Szóval ha neked így megfelel,maradj vele,de ha szerelmet keresel minden áron akkor ne. Lehet ő is olyat szeretne aki szerelmes belé.

2020. jún. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Es erre csakis a szex utan tudtal rajonni?
2020. jún. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Persze, ha kedves, akkor nem szereted, csak ha csal, átver, csábít, azok neked a NŐK, aztán sírsz hogy átvertek. Vannak ilyen férfiak, akiknek adrenalin hiányuk van.
2020. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Engem egyetemen egy buta, dagadt csaj lehordott az egyik haverjának. Elmondott engem minden qrvának, aki csalja a pasikat. Az a hülye meg bevette. A dagadt csaj ezzel a dumával akarta magához édesgetni a szerencsétlent. Kitalálod, mi történt?

Nem mindig az a rendes lány, aki annak mondja magát. De aki valóban az, azt meg szeretitek átverni, megalázni. Nézzen ki akárhogy, az ostoba pcsákat tudjátok értékelni. Majd a csaj is rájön, hogyan működik ez a kis játék...

2020. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Ne hibáztasd magad, nem döntés kérdése hogy kibe szeretünk bele. Szerintem hagyd ezt a lányt, megérdemli, hogy olyan párja legyen, aki imádja és te is majd olyannal legyél együtt, akibe szerelmes vagy.

Sokan alábecsülik ennek fontosságát, de az elején igenis kell a szerelem.

2020. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagy te aromantikus?
2020. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Talán ne hülyítsd azt, akivel úgy gondolod, hogy nem passzoltok. Az nem döntés kérdése, hogy kibe szeretsz bele, viszont az már igen, hogy kit versz át.

Érthetō, hogy kiakadt, nem vagy szerelmes, de azért játszod az agyad, hogy legyen szex, nem értem a pasikat...


“Õ azt hitte már érzek valamit iránta”


Ez nem hit kérdése, errōl beszélgetni szoktak az emberek, és éreztetni szokták egymással. Valószínūleg azért hitte ezt, mert elhitetted vele.

2020. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés legelején még nem érezted magad szerelmesnek, aztán ismerkedtetek tovább, túl vagytok közös programokon és szexen, és még mindig nem érzed magad annak. Nos, ilyenkor kell felismerni, hogy vége a történetnek. Majd mással több szerencséd lesz. Amúgy viszont ne furdaljon a lelkiismeret, nem tűnik úgy, hogy bármit is rosszul csináltál volna.
2020. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, ha kedves, akkor nem szereted, csak ha csal, átver, csábít, azok neked a NŐK, aztán sírsz hogy átvertek. Vannak ilyen férfiak, akiknek adrenalin hiányuk van."

Hogy jön ez most ide? (és az előttem levő négy értékeléssel 100 %-on van, besz *rás) Ennyire sérült emberek látogatják ezt a kategóriát?

2020. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!