Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Végső elkeseredettség miatt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Végső elkeseredettség miatt" leszbikusnak lenni? L/18

Figyelt kérdés

Egyrészt nagyon félek a fiuktól, mert régebben rengeteget piszkáltak a külsőm miatt. Viszont kb. két éve ennek vége ,de én azóta is dadogok-remegek(-bevagyoksz@rva) ha egy ellenkező neművel kell beszélnem. Még sose volt barátom, nem azért mert nem akartam, hanem mert senki sem közeledett felém. "Érzékenyebb lelkületű" révén sajnos mindig is szerettem volna, ha van mellettem egy fiú, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, kedves és gyengéd... igen, ez a mondat már majdnem csöpög... erről lemondtam... Gondoltam akkor legalább dugjanak meg, hogy az önbizalmam ne legyen a béka segge alatt amiatt, hogy nem kellek senkinek. Mivel nálam nem próbálkoztak, én kezdtem el finomabban "nyomulni", csak a neten. Szórakozóhelyekre a szüleim se engednek, őszintén szólva én is félnék egyedül menni :D (nincs olyan ismerősöm aki eljönne velem) Természetesen semmi sem lett belőlük, még egy szimpla személyes találka sem...

Most olyan "holtpont" érzésem van, és nem akarok több pofára esést, ezért szeretném megpróbálni lányokkal. Fogalmam sincs, hogy menne-e...

Aki érzete már hasonlóan "balf@sznak" magát, adna tanácsot, hogy most mit csináljak? ._.


2010. aug. 1. 21:19
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Béla: össz-vissz átlagos alatti kategória valamennyivel. test nagyjából rendben, fejemen meg javítgatok ahogy tudok...


1kan: örülök hogy neked sikerült :)

A várással nekem csak annyi bajom van, hogy meguntam. Pontosabban: azért írtam hogy holtpont, mert hajlamos vagyok a "depresszióra", és a "totálvilágvége" hangulatra. Ennek az érzésnek a kiútlejesedését akarom elkerülni... :)

2010. aug. 1. 21:43
 12/36 anonim ***** válasza:

írd meg a neved megnézlek iwiwen,ha van:)

(persze privátban)

2010. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
mondtam hogy küldj privit..hátha:)
2010. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
nem vagyok fenn közösségi oldalakon
2010. aug. 1. 21:47
 15/36 anonim ***** válasza:
hát nagyon sajnálom,azért ha nem nagy erőfeszítés küldhetnél egy képet:)
2010. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Akkor miután elolvasod ezt, első dolgod legyen, hogy felmész facebook-ra és regisztrálsz.


Növelni fogja az esélyeid, higgy nekem!

2010. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
vagy iwiwre:)
2010. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:

várj türelmesen..:)

neis gondolj arra hogy áá mikor lesz már pasim..

és akkor biztos hogy megjelenik valaki..:D

2010. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
ment válasz :)
2010. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

én is nagyon kiváncsi lennék réd pedig. ilyen níncsen amiket írtál.

a legcsunyább csajoknak is van barátjuk. nehogy már neked ne legyen. annyira azért nem lehetsz rossz :) hát annyit elmondok ha nem jársz sehova nem lesz barátod. mi az hogy nem menne el veled senki pl diszkóba? dehogynem. níncsenek barátaid? ez a netes társkeresés sztem egy ökörség.

2010. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!