Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Végső elkeseredettség miatt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Végső elkeseredettség miatt" leszbikusnak lenni? L/18

Figyelt kérdés

Egyrészt nagyon félek a fiuktól, mert régebben rengeteget piszkáltak a külsőm miatt. Viszont kb. két éve ennek vége ,de én azóta is dadogok-remegek(-bevagyoksz@rva) ha egy ellenkező neművel kell beszélnem. Még sose volt barátom, nem azért mert nem akartam, hanem mert senki sem közeledett felém. "Érzékenyebb lelkületű" révén sajnos mindig is szerettem volna, ha van mellettem egy fiú, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, kedves és gyengéd... igen, ez a mondat már majdnem csöpög... erről lemondtam... Gondoltam akkor legalább dugjanak meg, hogy az önbizalmam ne legyen a béka segge alatt amiatt, hogy nem kellek senkinek. Mivel nálam nem próbálkoztak, én kezdtem el finomabban "nyomulni", csak a neten. Szórakozóhelyekre a szüleim se engednek, őszintén szólva én is félnék egyedül menni :D (nincs olyan ismerősöm aki eljönne velem) Természetesen semmi sem lett belőlük, még egy szimpla személyes találka sem...

Most olyan "holtpont" érzésem van, és nem akarok több pofára esést, ezért szeretném megpróbálni lányokkal. Fogalmam sincs, hogy menne-e...

Aki érzete már hasonlóan "balf@sznak" magát, adna tanácsot, hogy most mit csináljak? ._.


2010. aug. 1. 21:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Hát még nem jött össze sajnos , de dolgozok rajta.Az a gond , hogy 120km-re lakik így nehezebb személyesen is találkozni vele , eddig egyszer találkoztunk csak :S Na mind1 mostmár nem adom fel , ez a legigéretesebb próbálkozásom mostanában.


Am meg ne agyalj azon hogy nincs barátod , foglald le magad valamivel.Jársz valahova sportolni , táncolni vagy vmi ? Mert ott lehet a legkönnyebben ismerkedni sztem.És ha nem is jön össze párkapcsolat , akkor is megismerhetsz fiúkat , akiknek vannak haverjai és velük elmehetsz csavarogni , és ki tudja lehet összejön valakivel a dolog.Tényleg az a lényeg , h ne keseregj rajta mert annál rosszabb.

2010. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

1kan

a "120km" az ismerős. ha amikor nagy nehezen találok egy normális embert, kiderül róla, hogy rohadtmessze lakik :D


"sportolni , táncolni" nem járok, botlábam van és a reflexeim se a legjobbak, tesiórákon is kaptam a beszólásokat bőven. szoktam sportolni, de csak itthon, mert itt nem fog beszólni senki :)

2010. aug. 1. 22:16
 23/36 anonim ***** válasza:

Mint leszbikus azt mondom, szerintem neked először ki kéne találni hogy mi vonzz. Aki igazán leszbikus, azt szexuálisan vonzzák a nők. Hogy konkrét legyek: uszodában, strandon, öltözőben volt-e rá példa hogy rajta felejtetted a szemed valakin? Benedvesedés stb. El tudod képzelni hogy egy nővel élsz együtt?


Ne legyenek illuzióid, a nők semmivel se jobbak/korrektebbek/odaadóbbak stb. mint a férfiak.


Nem lebeszélni akarlak, csak ha neked is sok csalódásod volt gondolom nem szeretnéd mások szívét összetörni. (Ezen kívül totál szívás, mert a 'leszbikus' nők nagy része csak addig meleg, amíg feltűnik a pasi akinek a műsor szólt... és a reménybeli barátnő esik pofára persze... nem is beszélve arról, hogy heteró pasiból jóval több van mint leszbikusból)



Amit tanácsolni tudok:

-ne legyél túl 'needy', azt mindenki megérzi és menekül

-figyelj a külsődre, öltözködésedre... nem kell r!bancnak öltözni, de legyél ápolt

-minnél több alkalom új közösségekbe, baráti körökbe kerülésre (sport, hobbi, stb.)

-ne akard kapásból birtokolni... előbb ismerd meg.

2010. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

ha gondolod én bennevagyok kapcsolatba is, sexkapcsolatba is(bár én is szűz vagyok)


privit dobj ha érdekel:)


egy normális srác

2010. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

22:21

Természetesen nem akarnám a nőket kihasználni.

és nem vagyok biztos a dolgomban "Fogalmam sincs, hogy menne-e... " csak annyit tudok, hogy jelen pillanatban pasival sem menne, úgy érzem magam mint egy aszexuális :D

2010. aug. 1. 22:33
 26/36 anonim ***** válasza:
menj rá a szexre. pesti vagy? 30/F
2010. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
messze lakom pesttől
2010. aug. 1. 22:35
 28/36 anonim ***** válasza:
találj egy fiu barátot nem kell hogy szerelem legyen de tudjatok együtt csinálni ezt azt valami kis közös program.
2010. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok évek óta egyedülálló szűz is sőt szeretethiányom is van de nincs az a pénz h emiatt b*uzi legyek

akik azt mondják h ha nem keresed akk rádtalál a szerelem azokra ne hallgass mert az egy ba*romság (ha nem dolgozol gazdag leszel vagy mi?) rem érted a hasonlatot

22f

2010. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
azon hogy leszbi leszek én is gondolkodtam...mivel velem is majdnem ez volt nálam akad jelnetkező bőven (lekoogom) azzal nincs gond csak sajnos nem leszek szerelmes ezért megfordult a fejembe hgy milyen biszexnek lenni...igazábol benn vagyok egy ilyen közösségbe ugyhogy anorámábol nézem a dolgokat de inkább a faxnál döntöttemhihi
2010. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!