Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szerintetek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek így működik a szerelem???

Figyelt kérdés

Úgy, mint amikor meglátjátok a filmekben a szőke, hosszú combú, baba arcú lányt és belétek hasít a szerelem érzése?

Vagy nálatok ezt hogyan kell elképzelni?


2020. jún. 29. 23:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Mármint amikor a srác meglátja a filmekben a bombázót, mint a Maszkban a Tinát vagy az Amerika piében a Nadját? Vagy a szex csajok Ibizában a szőke csajt?

Az nem játszik hogy megkedveled és fokozatosan beleszeretsz?

2020. jún. 29. 23:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Egy nem bombanőt ők nem tudnak megkedvelni...
2020. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt erekciónak hívják. A szerelem nem (csak) a külsőségeken múlik.
2020. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem ma egy srác ezt ecsetelte, hogy amikor megy felé a nő és nem érzi azt hogy kiugrik a szíve a helyéről a csaj miatt, akkor alapból kuka, mert abból nem lehet szerelem.
2020. jún. 29. 23:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Fölöttébb "értelmes" ismerőseid vannak. :/
2020. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem tudják elengedni a népmesés kliséket és szentül hiszik, hogy aki szép az nem lehet okos vagy nem tud szeretni vagy belülről rohad stb. De nyugi, az értelmes férfiak nem így működnek.
2020. jún. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Te a puszta testi rácsodálkozást összetéveszted a szerelemmel.
2020. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam így működik, pedig nő vagyok. De azzal egyetértek, hogy az azért édes kevés, hogy jól néz ki. Kell valami plusz, egy beszélgetés, amiből kiderül a stílusa, különben hiába néz ki jól, pontosan annyira nem érdekel, mint aki nem túl szerencsés genetikájú. De ha a hangja, kisugárzása, külseje valamiért megfog, akkor tényleg elég egy pillanat. Akibe szerelmes vagyok, annál láttam már szebb férfit, de sármosabbat soha. A szép férfi önmagában unalmas, de benne van valami több, amit nem tudok megfogalmazni, de átjött néhány perc alatt.
2020. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!