Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom nem igazán szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalala1 kérdése:

Az anyósom nem igazán szereti a meltartót hordani, és otthon mikor nincs rajta lenge polóba van, és nem egyszer láttam mellét ahogy előre hajolt be láttam. És párszor lattam már bugyiban is felsovel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
És szerintetek hogy kérjem meg hogy had nézhessem már meg a mellét(ha engedi egy picit meg fogni is)és bugyiban is hogy hogyan szorteleniti a punciát, meddig van szőr. Nagyon kiváncsi vagyok rá de semmi sexualitás cdak szimplán kiváncsi. Köszi az értelmes válaszokat.

2020. júl. 1. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
:)
2020. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés???
2020. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
És akkor néhány férfi csodálkozik ha ösztönlénynek van titulálva.
2020. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2020. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy kérjem meg rá? Az a kérdés
2020. júl. 1. 11:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld ezt meg a pároddal, ha elmeséled neki, akkor soha többet nem lesz ilyen problémád, mert se ő, se anyós nem lesz többet képben.
2020. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha belemegy, akkor nyalintssál is bele, hátha nem lesz alkalmad már később. 😂
2020. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ... Nagyon nevetek remélem ez csak vicc...
2020. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Így kérd meg: Anyuka, szeretném megnézni a mellét és a punciját. Meg tetszik engedni? Legjobb lenne, ha akkor kérdeznéd meg, amikor tálalja a húslevest a családi ebéden.
2020. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Simán kérd meg rá és kérdezz rá, mondd, hogy infót gyűjtesz, szeretnél te is a lehető legjobban kinézni a kicsi fiának!
2020. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!