Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet napi 8-10 órában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet napi 8-10 órában messengerezni több hónapon keresztül 2-3? pár órás személyes találkozó után úgy hogy az egyik fél mindig otthon van?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyén függő. Van olyan, akivel én még heti szinten sem tudok 1-2 óránál többet elbeszélgetni, valakivel pedig naponta is simán megy ennyi.


Más messengerezni nem szoktam ennyit, az csak a legfontosabb dolgokra van, általában telefonálok.

2020. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az illetőtől.
2020. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Sőt, mondok jobbat, több év kapcsolatban, házasság és együttélés és minden mellett is lehet ennyit beszélgetni. Ha érdekes a másik és érdekelnek a gondolatai, a mindennapi problémái, akkor ha ilyen beállítottságú vagy, ez teljesen természetesen jön. Mi most a férjemmel mindketten home office-ból toljuk, de eddig is az volt a jellemző, hogy egész nap csacsogtunk messengeren, most meg ezt csak átváltottuk élő beszédre. Mindig van téma. Az előbb pl azon fantáziáltunk, hogy hogyan találnánk fel magunkat, ha a karantén a nászutunk helyszínén kapott volna el minket. Ha a megfelelő emberrel vagy együtt, akkor nem nehéz számotokra érdekes témákat feldobni.
2020. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Sose értettem és sose fogom megérteni, hogy ezt a szart miért tartják egyesek normális kommunikációs csatornának. Napi 8 órát beszélgetni személyesen teljesen oké, de messengeren nekem sose lesz az.
2020. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy a megfelelő emberrel hogy fogyhatnak ki az emberek a beszédtémából... Nekem még nem sikerült azokkal, akiket méltónak tartottam arra, hogy az életemben maradjanak huzamosabb ideig.
2020. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!