Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen minden nő azt hiszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen minden nő azt hiszi, hogy jut neki jóképű, jótestű, diplomás, sokat kereső, saját lakásos, nagyon humoros és magabiztos, gyereket akaró, tökéletes férfi?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
A Tinder szextárskereső, szal nem.
2020. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Tinderen fent lévő nőként írom, hogy ezen tulajdonságok közül csak a jóképű, jótestű, humoros a fontos, a többi nem.
2020. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
#1 és ha én a feleségem találtam meg ott?
2020. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerek minden nőt a Tinderről. Sőt egyet sem. Úgyhogy nem tudom mit hisznek.
2020. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2 csak ezek? Akkor jó!
2020. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 Ez esetben gratulálok! Ritka eset vagytok.
2020. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

#5

Gyereket nem akarok, van saját magamnak megteremtett egzisztenciám, nem szorulok másra anyagilag,önmagában a diplomától nem lesz valaki művelt, tökéletes pasi pedig nincs, de ezt mindenki tudja, aki nem álomvilágban él.

2020. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Hol vannak ezek a tökéletes férfiak tinderen? Amikor én fent voltam, akkor csak fogatlan trógereket, magukat huszonévesnek kamuzó 16 éves kissrácokat, szintén magukat huszonévesnek kamuzó kanos 50+-os faszikat, pár apu által vásárolt kocsi mellett pózoló hülyegyereket, több ezer kilométerre elő külföldieket és szeretőt/szexpartnert/qrvát kereső pasikat láttam.
2020. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapestiként mindig találok normálisakat is.
2020. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem Tinderezek de rengeteg ilyen pasit ismerek szóval ja, simán jut minden normális nőnek.
2020. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!