Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tükrözi a valóságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tükrözi a valóságot, hogy ebben a rovatban a nők 70%-a szép, diplomás, jól kereső, párkapcsolatban élő nő?

Figyelt kérdés

Többször írtam ebbe a topikba, és mindig ebbe a típusba futok bele. És ami furcsa, hogy ezek a nők szinte mindig incelnek/lúzernek mondják azokat a pasikat, akikkel nem értenek egyet, pl. olyan kérdésekben, hogy milyenek a nők, mennyire fontos egy párkapcsolat. Szavajárásuk ez: "életedben nem nyúltál még nőhöz". Ez azért az esetbek többségében nem igaz, hiszen akik valóban nem nyúltak nőhöz, azok felvállalják itt.


Ellenben meglehetősen furcsa, hogy az itteni, aktívan kommentelő női sereg kb. 70%-ban - saját bevallásuk alapján - jól néz ki, diplomával rendelkezik, jól keres, (van itt olyan, akinek Angliában is van lakása!), komoly, boldog párkapcsolatban él.


Gondolkodtam ezen, és arra jutottam, hogy mi van akkor, ha ezek a nők, akik sikeresnek mondják magukat, valójában ilyenek:


[link]


Természetesen nyilván lehet itt 1-2 sikeres nő, de felettebb gyanús, hogy ilyen sokan vannak, és mind az inceleket csesztetik. Ezt már bocs, de nem hiszem el.


2020. jún. 26. 11:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
Semennyire.
2020. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
26%

Semennyire. Volt pár ilyen kaliberű nő, aki felemlegetett valamit a "szakmájával" kapcsolatban. Aztán kérdeztek tőle pár dolgot és egyből menekült.

Igazából az itteni nők között pont ugyanannyi a lúzer, mint ahány férfitől ezt előadják. Sőt, mivel több a nő az oldalon, ezért több a frusztrált nő is.

2020. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt messziről jött ember, azt mond, amit akar. Ha utánaolvasol, az itteni pasik legtöbbje is 20 cm-es férfiassággal rendelkező csávó, aki félmilliót keres havonta, szoláriumba meg heti négyszer edzőterembe jár stb. Aztán lehet, hogy valójában épp otthon unatkozik, mert munkanélkülin van, azért ér rá válaszolni.


Másrészt lehet, hogy tényleg több a diplomás. Egy irodában ülve, unatkozva könnyebb a gyakorira fel-felnézegetni, mint mondjuk egy áruházban pénztárosként. Ezért is lehetnek felülreprezentáltak az irodista, diplomás nők.

2020. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%
Miért van olyan érzésem, hogy a kérdésedet töröltetni fogják ezek az "elfogulatlan, kedves, megértő hölgyek" nem tudom...
2020. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
7%
Bizony, semennyire. Ahogy az sem, hogy tinderen szinte minden nő profi fotós által készített képen pózol, megfelelő háttérrel, közgáz diploma van, vagy megszerzés alatt, mind "travel addict", és mind valamilyen manager.
2020. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
23%
#3: Ez így oké, férfiak is kamuznak... De náluk minden ilyen kamura jut egy "ronda férfi vagyok, nem találok nőt" kérdés.
2020. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%

"20 cm-es férfiassággal rendelkező csávó, aki félmilliót keres havonta, szoláriumba meg heti négyszer edzőterembe jár stb."


Húsz centis farkat nehéz produkálni, de a többi nem olyan hatalmas kihívás.

2020. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%

Ja igen ezt elfelejtettem, a kérdést töröltetni fogják.

Egészen ártalmatlan hozzászólásokat és töröltetni szoktak, amiknél csak úgy néz az ember, hogy "ezt meg miért?".

2020. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"Igazából az itteni nők között pont ugyanannyi a lúzer, mint ahány férfitől ezt előadják"


Erre gyanakszom én is.

2020. jún. 26. 11:46
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudott még annyira érdekelni ez az oldal, hogy átfogó statisztikát készítsek a válaszolók életéről. Keress barátokat
2020. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!