Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint zavarná vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint zavarná vagy hülyének nézne hogy én is járok?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy pasi, aki amikor elment előttünk egy srác, (izompólóban volt, látszódott hogy ki van gyúrva, de a lába vékony volt) és beszólt rá valamit ugye hogy a lába milyen, meg nagy "bodybuilder" stb.

De én is szoktam járni terembe, hogy a lábam, fenekem izmosabb legyen. Szerintetek rám is furán nézne ha megtudná?


2020. júl. 3. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A srac akivel egyutt vagy izmos vagy vekony, esetleg pocakos? Altalaban ha meglatnak az ilyen pasik egy szerintuk naluk jobban kinezot lehordjak, hogy helyre allitsak az onbecsulesuket. Szerintem nyugodtan jarhatsz, max az fogja zavarni, hogy egyutt kondizol az ilyen sracokkal akit lehordott. :)
2020. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Latszik rajta hogy izmos (foleg karjan), de kicsit "husosabb" nem szalkas egyatalan. Es igen van hasa, de nem hatalmas. :D
2020. júl. 3. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem irtam, hogy en is pasi vagyok. Multkor a buszmegben egy srac allt ott elegge kigyurva, de neki tenyleg irrealisan vekony volt a laba. Persze, hogy en is leszoltam a baratnomnek. :D Utana elgondolkozva, rajottem, hogy valoszinu azert, mert irigylem tole azt a felsotestet es tartok azert attol, hogy majd egy ilyen kigyurt kandur bejon jobban a paromnak. :D

Elso voltam. 23F

2020. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigy volt a srácra. Nem fogja rossz néven venni, hogy te jársz edzeni.
2020. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosan csak irigyelte, de tapasztalatom szerint ez teljesen normális a srácoknál (a lányoknál is sokszor:D).


Szerintem nem zavarná, ha megtudná, hogy eljársz edzeni, végül is melyik férfi ne akarná, hogy fit, jó fenekű barátnője legyen?😁

20/L

2020. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Irigy is lehet, de tenyleg vannak szerencsetlen kreaturak konditerembol, akik nem sportosak, csak egy gyors strici felsotest, es kozben fele vanyadt vagy puha.

Kulonben neki legyen kinos, ne neked, hogy ezt mondta. De szerintem nem hozna osszefuggesbe.

2020. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!