Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden téren ok a hapsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden téren ok a hapsi, egyet kivéve:humor. Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Okos, jó állása van, figyelmes, aranyos minden téren megnyerű, még a dumája is jó kivéve ha nem humor dumáról van szó. Mert az borzalma. Unalmas és illetlen.


Unalmas: Béna szóviccek

Illetlen: Szexuális beszólások


2020. júl. 3. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Mi döntsük el, hogy randizz vele, vagy ne? Jó, akkor ne! Várd meg, míg felkelted egy minden szempontból tökéletes férfi figyelmét!
2020. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést. Én rád vagyok kíváncsi hogy te adnál-e neki?
2020. júl. 3. 13:06
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mondtad már neki? Engem kiakasztana hosszabb távon, mert a humor nagyon is fontos tényező. Abszolút nem hiányozna, hogy társaságban én szégyelljem magam helyette, vagy otthon idővel a falra másszak a hülyeségeitől.
2020. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván neked kell eldöntened, pl nálam nagyon fontos a humor, de biztosan azért, mert én magam is azt gondolom, hogy jól állok e téren, és nagyon kedvelem a jó humorú embereket....
2020. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát én inkább tovább keresnék...4# es vagyok.
2020. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Humorizálásból elég sokmindent le lehet vonni egy személyiségből.

Nekem eddig mindig bejött.

Ami más téren meg pozitív nála.....lehet jók a színészi képességei is.

Idővel biztos kiderül, mennyire tartósak.

2020. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkiben van hiba. Az gázabb ha jó humora van de egy seggfj.
2020. júl. 3. 13:11
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
A humor nekem is nagyon fontos, rengeteg problémán átsegít.Ha abszolút nem egyeznénk ebben, vagy nagyon nem tudnám elviselni/értékelni az ő humorát az valószínűleg hosszútávon nem is működne, úgyhogy inkább bele se kezdenék.
2020. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Én adnék, nekem is rossz vicceim vannak. :)
2020. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális beszólások nem zavarnak, a béna szóvicceket el tudom nézni, ha egyébként rendben van.
2020. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!