Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden búcsúkép úgy készült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden búcsúkép úgy készült, hogy ő mellette áll valaki, kivéve a mienk. Mire véljem?

Figyelt kérdés
Egy kedves férfi kolléga elmegy máshová dolgozni, akivel egyébként elég jó kapcsolatom volt. Kicsit talán ha jól éreztem, szorosabb, mint a többivel. Mégis, mikor a búcsúképeket rendeztük, azt vettem észre, hogy mindenkihez közel állt a fotó kedvéért, kivéve hozzám. A mi képünk feltűnően kilóg a sorból. Miért tette ezt? Engem nagyon bánt. 30N
2017. szept. 17. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy pont azért, mert szorosabb volt a kapcsolat? Kényelmetlenül érezte volna magát nagyon közel hozzád, vagy nagyon megindította volna a búcsú így. Az is lehet, hogy tényleg csak a véletlen műve.
2017. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Jaj de irigyellek, hogy csak ennyi problémád van az életedben!

Kérlek, cseréljünk!


30 évesen ideje lenne már AGYILAG FELNŐNI!

2017. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom most azt szeretnéd hallani, hogy a kollégád szívesen megmártaná a farkincáját a puncikádban.


Valószínűleg ez így is van.

2017. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Például mert a másik kép bemozdult, amin közelebb álltok. Vagy mert vonzódik hozzád. Vagy éppen ellenkezőleg, marhára nem bír.



Komolyan ez amit csinálsz kb a kártyajóslás kategória. Várd meg, amíg elmegy, aztán dobj rá egy hét múlva egy üzenetet, hogy "szia, megiszunk egy kávét?". Mindjárt okosabb leszel, mintha arra vársz, hogy a szent GYK-s kristálygömb megmondja a frankót

2017. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miféle dolgok számítanak a nőknek, hihetetlen.


Egyszer értenék meg közülük legalább csak egyet.

2017. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Emlékszem, amikor életem első munkahelyét két év után otthagytam, az utolsó napokban idejött hozzám a lány, aki hónapokon keresztül nagyon tetszett, de valahogy mindig hárította a közeledésemet, és megkérdezte, hogy miután elmegyek a cégtől, mi mik leszünk egymásnak. Annyira nem érdekelt már ez az egész dolog a felesleges játszmák miatt, hogy azt mondtam neki, hogy "volt munkatársak, semmi más", és azzal hátat fordítottam neki.


Szóval valószínűleg a faszinak is elege lett már a közöttetek tartó huzavonából, vagy belőled, vagy fene tudja miből, és ezáltal távolságtartóbb lett tőled... még egy nyamvadt fotózáson is.

2017. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ez még nekem is sok :D Ez nem jelent semmit, szerinted a pasik figyelnek ilyesmire, h kihez milyen közel áll egy kép kedvéért? Hát komolyan mondom, ezt el sem hiszem, hogy valaki ilyenen rágódik...
2017. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez párkapcsolati probléma lenne, még ott is a tinibe raknám! ...de rohadtul nem az :D
2017. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 az sem biztos hogy probléma. :)
2017. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád az tuti. Lehet érezte hogy levágós lenne otthon.
2017. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!