Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi problémája lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi problémája lehet egy olyan férfinek, aki szerint minden nő k**va, kivéve az édesanyját?

Figyelt kérdés
Elvileg nem verte át egyetlen nő sem, ami miatt "oka lenne" ilyen radikális nézeteket vallani. Legalábbis állítása szerint. De nem tekint magával egyenrangúnak egy nőt sem, pedig állandóan csajozik és barátnője is gyakran van (persze megesik, hogy amellett is félrejár alkalmanként), és úgy gondolja, hogy a nő dolga alapvetően, hogy kiszolgálja a férjét és gyerekét.
2017. máj. 25. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, én az ilyenre még annyit sem pazarolnék, hogy kérdést írjak ki róla.
2017. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Pedig rossz tapasztalat. Ha nem is a sajátja, akkor a barátaié, esetleg az apja is így bánt az anyjával, ebben a családmodellben nőtt fel, számára ez a természetes.
2017. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én kíváncsi vagyok, hogy mi rejlik az ilyen hozzáállás mögött. Az anyjával amúgy tényleg tisztelettudóan viselkedik, és úgy is beszél róla. Az anyja sincs elnyomva a férje által. Más nőkről viszont eszméletlen, ahogy néha megnyilvánul.
2017. máj. 25. 15:23
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg már eleve belenevelhették, erre jött néhány rossz tapasztalat és íme a végeredmény. Ismerek olyan anyát, aki a 2 fiába belenevelte, hogy minden nő k...va, bár most az egyiknek van egy kapcsolata, ahol a nő igen talpraesett, az anya majd megzavarodik, hogy elvették tőle a fiát.
2017. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom az előző válaszolóhoz, én is ismerek olyan esetet, ahol az anya nevelte ezt a nézetet a fiába már kisgyerek kora óta.
2017. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Legjobb védekezés a támadás, amíg leminősíti a nőket, addig sem kell felelősséget vállalnia a tetteiért. Hogy ő is úgy viselkedik, mint egy hím kurv4.
2017. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
valószínűleg pont az anyja a kurrva, és emiatt nem ismeri a genetikai apját, nagy frusztráltságot érez, másokra vetíti ki negatív érzelmeit.
2017. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem lefelejtette a mondat második részét?


Mert az egyik régi kollégám úgy szokta ezt mondani, hogy "minden nő k*, csak anyám nem - dehát anyám is nő" és utána széttárta a karjait...


Mi a problémája? Hát idióta, az nem elég nagy baj? :)


31F

2017. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"pedig állandóan csajozik" lehet hogy ez, mert látott már egyet s mást...
2017. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én már régóta ismerem, az anyja is rendes, kedves jólelkű nő, és az eddigi barátnői többsége is kedves, hűséges stb. volt. Akiket ugyebár megcsalt. Egy 32 éves férfiról van szó amúgy.
2017. máj. 25. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!