Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a pasik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasik nem akarnak elköteleződni mellettem?

Figyelt kérdés
Mindegyiket hajtja a vére, mindegyik lelép előbb utóbb vagy csak szexelgetne kötöttségek nélkül. Annyira frusztrál ez az egész, mert szerettem volna egy rendes pasit, aki nem lép le ha meglát egy másik csajt és csorgatja a nyálát rá.
2020. júl. 3. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem tehetsz semmit, benne van a vérükben, hogy ugorjanak az új húsra, vadászösztön.
2020. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Talán ne mindig primitív izomagyú alfahímeknél próbálkozz...
2020. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Változz meg, mert benned van a hiba és ezt érzik rajtad, ezért nincs sem tiszteleted előttük, és ezért nem vesznek emberszámba csak addig amíg használnak.
2020. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
3+ Ha változást akarsz az életedben, először neked kell változnod. Ez mindig lebegjen a szemed előtt.
2020. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem voltak primitívek, sem nem izomagyúak. Már megint ezek az általánosítások...

Nem tudom mi bennem a hiba, mert kedves, normális és szép vagyok.

2020. júl. 3. 16:02
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

5 Ha az lennél le sem tudnád vakarni magadról a férfit, aki hozzád közel tud kerülni. Hosszútávon. Nem csak addig míg használ.

A szépség 1-2 napig működik egy kapcsolatban, ennél több kell.

2020. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. akkor biztos gonosz vagyok és csúnya. :D Ki áll le olyan nővel?
2020. júl. 3. 16:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyenlőre az eddigi fasziknak nem kellettél többre.


Ha viszont mindig így jársz akkor gondolkozz el azon is, hogy valamit talán te is rosszul csinálsz

2020. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó, de mit??
2020. júl. 3. 16:24
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Konnyen adod magad. Ne fekudj le a kovetkezovel olyan hamar pl.

N/38

2020. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!