Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet exekkel jóban lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet exekkel jóban lenni?

Figyelt kérdés
Valahogy sose tudtam ezt elképzelni, hogy aki átver, aki hiteget éveken át, azzal hogyan lehet jóban lenni. Hisz ha valakik kapcsolatot alakítanak ki, azért teszik, mert remélik hogy a másik lesz az igazi.
2020. júl. 3. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Az függ attól, hogy miért szakítottak, megcsalás volt e, vagy sok hazugság...


És, hogy kb mennyire drámás a nő. Képtelen elfogadni, hogy a naaagy szerelme elhagyta őt...és képtelen ismerkedni egyedül meglenni...

2020. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Sok a takonygerincű, normális ember nincs jóban azzal aki kidobta mint egy darab szart!
2020. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, és elfogadtam ha szakítottak velem, de azért haragudtam a másikra.
2020. júl. 3. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Veled mit kellene tenni a pasinak hogy ne legyél ilyen kis cukika?
2020. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok féle képen lehet vége egy kapcsolatnak.
2020. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak úgy lehet vége egy kapcsolatnak, hogy az egyik hitegette, átverte a másikat...
2020. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem haragszom már de amikor szét mentünk haragudtam. Ha most taliznánk tudnék beszélni normálisan velük de ugye ez nem folyamatos jó viszony.
2020. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy szakítottatok, még senki nem vert át senkit...


Attól, hogy reméled, hogy ō az igazi, simán kiderülhet, hogy nem ō az, nem illetek össze, idō közben sok konfliktus alakul ki, stb. Akkor meg mit csinálsz? Hisztizel, mert nem úgy alakult, ahogy álmaidban elképzelted?


Szerintem érett, felnōtt ember képes lehet arra is, hogy feldolgozza, hogy nem minden alakul úgy az életben, ahogy szeretné.

2020. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én exemmel azért szakítottam, mert nagyon féltékeny volt, és szinte megfojtott. Nem hagyott szinte levegőt a kapcsolatban. Próbálta a barátkozásaimat is visszaszorítani.

Én akkor kezdtem az egyetemet, amikor vele voltam. Első ket évben nem nagyon buliztam, ha igen azt is titkolnom kellett elole. Persze rátette, hogy táv kapcsolatban is volt emiatt. De igazából minden félelme tök alaptalan volt, én szerettem, és vele akartam lenni. A viselkedése, utánam való kutakodása miatt viszont eltávolodtunk, sokat veszekedtunk.

Ennek ellenére mint embert, én nagyon szeretem. Ő is engem. Nem vagyunk barátok, de évek múltán is tudom hogy számíthatunk egymásra.

2020. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én igazából egyikkel sem tartom a kapcsolatot, mert pont ezért exek. A harag természetesen elszállt az évek alatt, ha volt is. Akivel meg igen, ahhoz most is van közöm.
2020. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!