Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy tartósan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy tartósan összejárni szexelni egy emberrel, hogy nem szeretek belé?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Minden fejében dől össze.
2020. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy valaki személyisége taszít, vagy legalábbis nem vonz annyira, hogy beleszeress, de attól még a szex vele nagyon jó. Alap esetben azért a személyiségbe szeretsz bele, nem a szex minőségébe, bár én is mindig az után lettem szerelmes, hogy elkezdtünk szexelni, csak ugye közben azon kívül más is történt, ami alapján az érzelmi kapcsolat is kialakulhatott. Ha pusztán csak a szex létezik az adott kapcsolatban, zéró mély beszélgetés, zéró közös élmények, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy érzelem is kevéssé alakul ki, legfeljebb csak egy pozitív "jól érzem vele magam" érzés.
2020. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Én még akkor is undort érzek magamban, ha raerőltetem magamra, hogy lefeküdjek valakivel, akit kedvelek is, csak nem lehetünk együtt, de amint látjuk, ez szinte senkinek nem probléma. A dugás már nem intimitás, előbb b@sznak már a másikkal, mint hogy megismernék. Olyan már mint a kézfogás.
2020. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez talán személyiség kérdése. Van aki simán szexel érzelmek nélkül, és nem is jönnek nála utána az érzelmek, van akinek ez nem megy.
2020. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem #1-es tökéletesen leírta, tudatosítani kell magadban, hogy csak szex, minden kis szikrát, hogy féltékeny vagy, ki akarod sajátítani stb. el kell nyomni. Akkor kell jól érezned magad, ha vele vagy, és ha nem, akkor nem szabad, hogy hiányozzon. Nem mindenki képes rá..
2020. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. Ez tuti valami pszichopata vonás.
2020. júl. 4. 12:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6-os Csak józan paraszti ész. Tudod, hogy a határok A-tó B-ig terjednek, és ha C eszedbe jut, akkor elnyomod magadban, vagy kilépsz a kapcsolatból.
2020. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Ez miért jó? Kinek jó?
2020. júl. 4. 14:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó, mert a 2 ember egymással csak szexre vágyik, így mindeninek jó. Visszatérve az előzőekre, nem mindenki képes szétválasztani a szexuális vágyat az érzelmektől..
2020. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez akkor nehéz csak elválasztani, ha alapból a másik személyisége, stílusa miatt gerjedsz a másikra... Pláne, ha még mély beszélgetések is vannak, és még a humora is jó.. Ne adj isten még intelligens is. :-)


A fenti esetben nehéz elfojtani, hogy az érzelmek ne uralkodjanak el.

A csak szex akkor lehet könnyű szerintem, ha tényleg csak fizikailag vonz a másik, de nagyon nem vagytok igazán egy húron, nem tudtok mélyen beszélgetni, és alapból nem tudsz igazán odalenni a másikért, csak szexuális oldalról.


Viszont az is igaz, hogy az első esetben is vagy visszább kell venni és elnyomni jó mélyen, vagy kilépni a "kapcsolatból", ha nem akarsz többet, de észreveszed magadon, hogy már érzelmileg is benne vagy..

2020. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!