Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizás "szakaszban" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás "szakaszban" az exxel összejárni szexelni erkölcsös, vagy sem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát megkefélnélek és kidobnálak érte.
2016. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Jó, hogy nem Excel...
2016. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem, csak az ExxonMobil. Amúgy fogadjunk, hogy nő vagy.
2016. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Téged se az eszedért fognak szeretni, kedves kérdező!


Fordítsd meg a helyzetet rá nézve. Ugyanebben a szituban te hogy vélekednél, ha ő d..gná az exét, miközben veled randizik?

2016. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Randizok egy férfival, de közben megyek az exhez ungizni? Nem tennék ilyet, főleg ha belegondolok az udvarló helyzetébe, aki lelkes, mert barátnőt szeretne. Én sem örülnék viszont.

Olyan volt, hogy szakítás után két és fél héttel mentem exhez, de akkor már nincs kinek és miért elszámolni.

2016. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez már nem férne bele.nem akarnék olyan párt magamnak aki már velem ismerkedett, de még a régivel dugott.De hát az is lehet, hogy én számítok régi módinak..
2016. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Senki felé nem vagy elköteleződve. De mégis, az exed felé. Amíg ezt folytatod, hogyan gondolsz új kapcsolatot kialakítani valaki újjal? Meg kell élni a szakítás fájdalmát, de te ettől félsz.
2016. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem randiznék olyan nővel akinek még sima ismeretségtől vagy némely esetekben barátságnál több van közte meg a volt párja között. Nekem nincs szükségem arra, hogy a hátam mögött kavarjanak, vagy egy óvatlan pillanatban ismét teljesen véletlen szexeljenek, tehát első randi alkalmával közölném, hogy köszönöm szépen de ameddig nincs teljesen lezárva az előző kapcsolata addig nem kérek belőle.
2016. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem is csak az erkölcs kérdéses, hanem hogy mit is akar az illető. Ha még összejár az exével szexelni, nyilván nincsenek túl egymáson teljesen. Így viszont minek ismerkedik, randizik mással? Hogy találjon egy pótlékot az ex helyére? Ez nagyon gáz.


Az erkölcsi része szintén gázos. Kéne a francnak olyan ember, aki nap közben teszi nekem a szépet, de este megy az exével szexelni. Emberileg szégyen.

2016. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor ex vagy sem?? Az ember nem jár össze normál esetben kefélgetni az exével, pláne miközben már randizik valaki mással. Ennyire nem lehet kicsit nyugton maradni és megvárni mi alakul ki a randikból??!

Hogy akar egyáltalán valaki új kapcsolatot, ha még mindig az exével kúrogat?

2016. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!