Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok összejárni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok összejárni a párom barátaival?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen, csak más részlegen dolgozom a barátom baráti társaságával. Mindig is megvolt a véleményem róluk, ők sem kedveltek különsképp. Eddig nem is volt ebből gond, mostanában viszont nagyon erőlteti a barátom, hogy menjek vele, ismerjem meg a társaságot, járjunk közösen el "bulizni". A bulizás náluk azt jelenti, hogy az egyik legputribb kocsmában a söreik fölött kiabálnak egymás szavába.

Nagyon jól tudja, hogy én nem iszom és nem szeretem az efféle szórakozást, főleg nem ezzel a társasággal, mégis érzelmi zsarolás árán lehetetlenné teszi, hogy nemet mondhassak. Antiszociálisnak nem mondanám magam, de semmiképp nem vagyok a társaság középpontja, a saját kis körömben tökéletesen elvagyok, de fizikailag is megterhelő, mikor velük kell jópofiznom és "bulikáznom".


Valóban számtalanszor mondtam már a páromnak, hogy felőlem ő nyugodtan menjen velük, de én nem kedvelem őket, nem iszom, megterhelő ott lenni és nem ért a szóból. Azt hajtogatja, hogy majd megkedvelem őket, és amúgy sem árt nekem a szocializálódás.


Miért erőlteti ennyire és végre hogyan értessem meg vele, hogy a nem az nem?



2020. jún. 11. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért jársz alkoholistával? O.o nem lesz hosszú és szép életed mellette.
2020. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer próbáld ki. Ha rosszul érzed magad akkor mond h többet nem mész, mert számodra ebben semmi jó nincs. Gondolon ö se szivesen menne veled egy csajos pizsipartira 😁
2020. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, ha még egyszer sem találkoztam volna velük.
2020. jún. 11. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Ne menj el és kész.

Minek vgay vele ha ennyire irányít?

2020. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán tudsz mit tenni, továbbra is következetesen nemet mondasz - érvelni se kell, elég ha azt mondod, hogy ezt már túltárgyaltátok és nem fogod ismételgetni magad - és idővel felfogja, hogy hiába nyaggat ezzel.
2020. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye vagod, hogy a parod kb 70%-ban ugyanolyan, mint a baratai? Azok a dolgok, amiket nem kedvelsz a haverjaiban, ott vannak benne is, csak nem veszed eszre.
2020. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Madarat tolláról, embert barátjáról. Ha a párodnak ez nem taszító és ilyen emberekkel tud azonosulni akkor ő pontosan ugyan ilyen. Vagy egyszerűen csak egy gyenge puhapöcs aki nem tud egy számára előnytelen helyzetből kilépni. Semmi keresnivalótok egymás mellett.

Nekem is volt ilyen párom, közük nem volt egymáshoz az érettséget nézve. Ő olyan volt mint egy 15 éves aki most csöppent bele a bulizásba és naívan azt hiszi, hogy ezek a haverságok majd kitartanak. Egy felnőtt embernek nem ilyen párra van szüksége. Aki jól elvan ilyen emberek között az maga is ilyen.

2020. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez a pasas téged lehúz.

EZEK az ő barátai, tehát ez az ő igény szintje.

Nem fog változni.

Ha sokáig együtt lesztek, akkor sem.

Sőt, a barátai megsértődnek, hogy te lenézed őket,

ő meg szemrehány, hogy te hisztis vagy, stb.


Szóval lehúzna téged.


Akarod ezt?!

Örök megaláztatás, konfliktus lesz az életed.

2020. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ne menj.

Elmondtad már többször, hogy nem érzed jól magad velük, maga a tény, hogy a párod ennek ellenére erőlködik, elég gáz. Ha pedig ő valóban azt szeretné, hogy jól kijöjjetek egymással, akkor meg neki kell választania olyan helyet, ahol te is felszabadultabb vagy és a haverjai se isszák le magukat 11 előtt.


Egyébként meg madarat tolláról.

2020. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!