Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy az egybe megkérdezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy az egybe megkérdezzem tőle, hogy csak megdugni akar?

Figyelt kérdés
Párszor mr találkoztam ezzel a fiúval. Nagyon olyan érzésem an, hogy csak azt akarja tőlem. Megkérdezzem tőle, hogy ne húzzuk egymás idejét?
2020. júl. 4. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Te mit akarsz?
2020. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet benne lennék,de azért tisztázni kéne. Mert én akár kapcsolatot is el tudnék vele képzelni, és akkor le kéne fixálni hogy mi lesz ennek a kimenete. Hogy feleslegesen egyikünk se élje bele magát, a nem úgy gondoljuk mindketten.
2020. júl. 4. 15:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél naiv! Ha csak szexet akar, nem fogja megmondani az igazat, mert akkor kisebb eséllyel kap szexet.

Nem olyan bonyolult ez. Ha te is csak szexet akarsz, akkor menj bele. Ha kapcsolatot is el tudnál vele képzelni, akkor még várj, ne feküdj le vele.

2020. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznék a helyedben, és a válasz után elköszönnék. A választ te is tudod, de ha meg is erősítik, az még jobb, és még mókásabb:D
2020. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Jóképű? Akkor dugasd meg vele magad aztán gyere ide sírni. :)))
2020. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés, hogy ő mit akar, hanem ahogy az első válaszoló is írta, illetve kérdezte Te mit szeretnél!? És meg is válaszoltad, hogy Neked igazából mindegy, szóval lehet nálatok a szexxel fog kezdődni a kapcsolat. Számodra így is, úgy is jó lesz...Te döntesz!
2020. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tényleg mindkettőben benne vagyok. Csak nem akarok hogy hülyének és naívnak legyek nézve, és 1-2 menet után lekoptatna, mert akkor én jönnék ki hülyének.
2020. júl. 4. 16:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4.-nek sajnos igaza van!


99%, hogy nem fogja megmondani, ha csak azt akar, mert fosik, hogy akkor offolod.


Sajnos én ezt fordítva szenvedem el, én férfiként mindig őszinte vagyok, és elmondom, hogy igen, csak szexet akarok, max. szeretői viszonyt. Erre 100-ból 99 elhajt anyámba. :(

2020. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Készülj csak szexre, így csak pozitívan csalódhatsz.


Ne kérdezz semmit, az csak elrontja a dolgokat.

2020. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!