Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adtok aprót egy kéregetőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtok aprót egy kéregetőnek aki odajön, ha épp ismerkedtek egy lánnyal és randin vagytok?

Figyelt kérdés
Ha adok az pozitív? Ha nem adok azért elítélne a többség vagy csak vállát rándítaná?

2020. júl. 4. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Adni szoktam enélkül is.
Friss randin adnék, de különben nem.
Nem adnék sem akkor, sem máskor.
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem pozitiv, ha hatarozottan el tudja kuldeni, ugy, hogy nem all le meg ott 10 percig kunyeralni a keregeto.

Nekem nem pozitiv, ha valaki hulyesegekre szorja a penzet, mindegy, hogy maximum par szaz forintrol beszelunk, a kukaba sem dobjuk ki ezt a penzt csak azert, mert nem nagy osszeg.

2020. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

"Nekem nem pozitiv, ha valaki hulyesegekre szorja a penzet"


Ha rád költi az miben másabb?

2020. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Juj.
2020. júl. 4. 19:28
 4/6 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nálam ez az adott illető megjelenésétől függene. Amennyiben viszonylag normális a megjelenése és udvariasan szólít meg nagy valószínűséggel adnék, mert szoktam adni, ha megsajnálok valakit, de ritka alapvetően az ilyen. Alkoholtól bűzlő és "tesó aggyámá egy szál cigit" alakoknak viszont nem adnék. Illetve olyannak sem aki már 697-szer próbált lejmolni tőlem. (Már amennyiben ebben a városban lenne a randi ahol én élek.)
2020. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer volt ilyen, ultragáz volt, nem is az, hogy adtam vagy nem adtam, hanem ezt jegyezte meg a csaj, hogy én bevonzom ezt. Többet nem is beszéltünk. Azóta csak olyan helyre megyek lánnyal, ahol tudom, hogy nem lesz kéregető 100%.
2020. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem pozitív ha pénzt ad a férfi, én sem szoktam adni. Ha arra kérnek meg, hogy ételt vegyek, szívesen megteszem, volt már rá példa nem egyszer.

Ha normálisan kér pénzt, felajánlom ezt a lehetőséget.

Ha agresszív és nyomul, nyilván elküldöm, azt hiszem ezt nem kell magyaráznom.

Ha egyértelmű, hogy alkoholra/cigire kell nem adok. Magamnak sem veszek soha ilyesmit, egy idegennek miért vennék?

2020. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!