Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem rettent vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem rettent vissza kicsit a párkapcsolatoktól, hogy társkeresőn a férfiak legalább 50%-a kapcsolatban él vagy házas?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed?
2020. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Csak engem rettent vissza az hogy ennyi hülye nő van?!
2020. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy egy ideje már fent vagyok. Sőt a rám író férfiak eddig kb.fele is úgy kezdte, hogy szeretőt keresnek, mert házasok/párkapcsolatban élnek.
2020. júl. 5. 09:11
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, valószínűleg te normális vagy. De a könnyűvérű lányokat ez nem zavarja!


Amúgy ne egy unatkozó 14 éves vagy aki ide irkáll ki unalmaban kérdéseket??

2020. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmesnek kell lenned. Az 50% azért túlzás, de valóban sok a hím luvnya.
2020. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Számomra ez csak egy a sok elrettentő tényező közül. Igaz, elég meghatározó.
2020. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Ne rettenjetek meg csajok, itt vagyok én egy normális tarskersőző pasi!


Mondjuk azért átverni már nehezen tudtok, mert párszor megégettem magam!


Viszont komoly kapcsolatot keresek!

2020. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, engem is!

F.

2020. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt a szex rovatban a privátban engem megkeresők kb. 90%-a házas/foglalt. Én szeretek levelezgetni csak úgy, emiatt sok száz itt írogató felhasználó alapján mondom ezt, az elmúlt évek alapján.

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy a házas férfiak 90%-a csal, hanem hogy a társkeresőn és egyéb helyeken a férfiak zöme szexet keres és úgy tűnik, leginkább a házas férfiaknak van szüksége erre a csatornára ahhoz, hogy szexhez jusson. Ennek az lehet az oka, hogy egy házas férfire általában a nők nagy része tabuként tekint és nem teszi lehetővé a közeledést. Neten viszont jelezni tudják az igényüket, hogy oké, házas vagyok, de szeretnék mással is, vagy legalább mással...

Valószínű pont ezért van, hogy itt gyakorin meg 90% az arány, mert itt nem kell nyilvánosan fotót kirakni és kisebb a lebukás veszélye otthon.

Tehát ez a hely és a társkeresők emiatt gyűjtőhelye szerintem a foglalt férfiaknak és ettől még valószínű nagyon sok házasságban van hűség.

2020. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

A jó hír az, hogy ők nem is párkapcsolatot keresnek.

Csak azt, ami hiányzik az övékből.

2020. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!