Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik átestek plasztikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik átestek plasztikai műtéten, megváltozott az életetek párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Orrplasztikát szeretnék, mert amúgy egy csinos vékony lány vagyok, de így oldalról görbe az orrom, mert kiskoromban sokáig hordtam szemüveget és szerintem ezért van az, hogy sok pasinak max szexre kellek, kapcsolatra lényegesen kevesebbnek és állandóan viszonzatlanul leszek szerelmes, már elegem van ezekből a csalódásokból (Holott személyiségre aranyosnak kedvesnek tartanak, nincsenek káros szokásaim..)


Aki már átesett ezen, megosztaná a tapasztalatait? :) Több embernek tetszel azóta? Köszönöm!



2018. máj. 22. 10:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Nekem elég nagy orrom volt, és eléggé hátrányba hozott.


Ez volt az egyetlen gondom, hiába voltam, lettem izmosabb, sportosabb, semmi sem segített. Hát csak 4 hónap volt az orrplasztika. míg teljesen szép lett.


Igen megváltozott, sokkal több nőnek tetszettem meg.


És ami fontos, hogy az Önbizalmam is sokkal nagyobb lett.

24 évesen vetettem alá magam műtétnek.


33/f

2018. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Jó plasztikai sebészt tud valaki?
2018. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

"és szerintem ezért van az, hogy sok pasinak max szexre kellek"


Ez nem fog változni egy plasztikai műtéttől.

2018. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm! :) Szerintem nekem is elég drasztikus lesz a változás.


#2 Én a Budapesti Plasztikai Intézettel szemezek, drága, de ezen nem éri meg spórolni.


#3 Szerintem viszont igen. Volt már nem egyszer, hogy randizgattam helyes sráccal, pl vízilabdázóval, velem nem jött össze a dolog, de pár hétre rá láttam, hogy valami gyönyörű modellcsajjal van együtt. Szóval...de, ennyit számít. Én is voltam már úgy, hogy egy pasinak jó teste volt, de az orra nem tetszett, biztos velem szemben is vannak, akik pont így gondolják.

2018. máj. 22. 12:01
 5/27 A kérdező kommentje:
Ja, mondok egy durvább példát is..múltkor utazok buszon és 2 csávó mellettem elkezd rám mutogatni és mondják, hogy: nézd, jó kis csaj..csak hát az orra..na ennyi elég is volt, hogy meggyőzzenek a műtétről :D
2018. máj. 22. 12:03
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az en orrom is nagy es en is meg akarom csinalni, de inkabb magam miatt hogy tobb onbizalmam legyen es nem masok miatt.F
2018. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én is magam miatt, sokkal szebb lennék úgy. Meg, ha valaki visszautasít, legalább nem egyből erre fognám, hanem tudnám, hogy valami olyan dolog áll a hátterben, amiről nem tehetek és egyszerűbb lenne továbblépni🤷🏼‍♀️
2018. máj. 22. 12:23
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Akinek csak az orrod formája miatt nem kellenél, maximum szexre, az annyit is ér.Semmit nem veszítesz vele.

"Gyönyörű modell" csajoktól még más orrformával sem leszel különb.Az erre a típusra utazó pasas sem azért nem maradt veled kapcsolatban, mert az orrod nem volt szép.Volt ott más ok, csak veled nem közölte.A röhögve utazó, kritizáló, óvodásszintű, felszínes faszik szintén nem alkalmasak normális kapcsolatra.

Csináltasd meg, ha ennyire zavar, de ne mások miatt.

2018. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy orr kiveri a biztosítékot, úgy hogy beszólogatnak rá? :O Azt hittem a mai világban ehhez több kell a primitív beszólogatós bunkóknak. Elnézést az offért.
2018. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#8 Az erre a típusra utazó pasas sem azért nem maradt veled kapcsolatban, mert az orrod nem volt szép


Honnan tudod? Ez simán elég indok egy jó pasinak, hogy ne engem válasszon. Ha szép lenne az orrom, minden túlzás nélkül mondom, hogy 10/10-es lennék. Tényleg egyedül az orrom rontja el az összképet. Szóval nekem ennyit megér ez a műtét. Ha olyan orrom lenne, mint Meghan Markle-nek, én is rárepülhetnék hercegekre, haha :D


#9 Igen, és nem ez volt az egyetlen alkalom :/ Mondjuk ezek ilyen tipikus közmunkás senkik voltak és gondolom csak kerestek rajtam valamit, amivel lehúzhatják az önbizalmam.

2018. máj. 22. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!