Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy semmi komolyat nem akarok?

Figyelt kérdés
Most gyakorlaton vagyok egy cégnél a nyár folyamán. Nem régen jöttek a diákmunkások mind 18 év felettiek. Az egyikkel összejöttünk de az elején elmondtam neki, hogy csak úgy menjen bele ha tudatában van ne nem akarok kapcsolatot. Többször mondtam neki ő mindig helyeselt mert ő se akar semmi ennyire komolyat mivel most volt pár hete egy nagy szakítása. Előző hetén lementünk egy nyaralóba és egész hétvégén szexeltünk. Erre ma elkezdett úgy viselkedni mintha együtt lennénk. Hogyan mondjam el neki, hogy én tényleg nem akarok kapcsolatot úgyhogy ne sérüljön lelkileg mert most nagyon kiszolgáltatottnak érzem.

2020. júl. 6. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Munka után elhívod, leülteted, és elmagyarázod neki még 1x. Ha nem érti meg, könnyes búcsút vesztek.
2020. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Mondd meg neki magyarul, aztán a biztonság kedvéért még esetleg angolul is; aztán ha nem érti , ő baja; ha továbbra is lohol utánad. De ha nagyon nyomul, akkor meg csak próbáld figyelmen kívül hagyni a próbálkozásait. Ha te elmondtad, hogy nem akarsz tőle semmi komolyabbat; akkor nincs már vele több dolog. Kivéve, ha már átcsap zaklatásba is, amit művel, pl tapogat akaratod ellenére, meg ilyesmi. Akkor azt ne hagyd szó nélkül pl intim helyeken, mert ha a válladra teszi a kezét, az talán még nem olyan halálos (De ha mondjuk simogatja a combod, meg csókolgat, meg stb; az már sok.) . (Még nem olvastam el a kérdés kifejtését.)
2020. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Egyikőtök mentalitása, jelleme sem valami dicsőséges, az övé azért, mert nem fogja fel amit mondtál neki, a tied pedig azért, mert "há' belefér egy egész hétvégén kúrelni, úgy, hogy az csak úgy szórakozásbul van" Jöhet a dacból lepontozás.



Kezdenetek sem szabadott volna egymással semmit, mindkettőtök eléggé önző karakter, a másik kihasználására utazva.

2020. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!