Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátnőm bátyjával hogy nem akarok tőle semmit, úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Mióta a legjobb barátnőmet ismerem (kb. 3-4 éve) addig érzem hogy a bátyja nyomul rám. Egyszerűen rám van kattanva a srác, nem durván, de néha elegem van belőle. egy baráti társaságban vagyunk és gyakran beszólógat. Semmi bántót nem mond, csak próbál vicces lenni, meg célozgat hogy jól nézek ki stb... Meg abból is látszik ahogy rám néz, és néha már az is zavar.... De mikor alkalma van rá akkor csinál olyanokat hogy például megfogja a combom, és akkor szólok neki, békén is hagy, de pár hét eltelik és folytatja. Viszont ami a legjobban zavar hogy amikor bulizni vagyunk akkor egy idő után szétszéled a társaság és ő valahogy úgy csinálja hogy mindig velem marad, és annyira zavar, mert ilyenkor egyszerűen nem tudok fiúkkal ismerkedni mert folyton a nyakamban van a srác, így alapból oda se jönnek hozzám a fiúk mert azt hiszik barátom van, meg így én se tudok velük ismerkedni... Amikor kimegyek cigizni rögtök mondja hogy jön velem, pedig ő nem is szívja, vagy amikor wc-be megyek akkor mondja hogy itt fog várni rám, meg ilyesmik. Ezeket a múltkor azután csinálta amikor mondtam neki hogy ne fogdosson. Erre az egész buli ideje alatt rám volt tapadva... Párszor már közöltem vele hogy jó lenne ha békén hagyna, csak ezeket általában csúnya hangnemben mondtam (nem is vagyok rá büszke) és utána pedig bűntudatom volt. Többször mondtam már neki, de egyszerűen nem érti meg. Egy baráti társaságban vagyunk és ezért zavar a dolog. Bár mostanában ritkábban vagyok velük (havonta egyszer) de éveken keresztül így volt ez.

Valakinek van tapasztalata ilyen emberekkel? Hogyan lehet velük ezt normális hangnemben megértetni, hogy ne legyen rámkattanva? abba fogja egyáltalán hagyni valamikor. Tudom hogy nem súlyos a dolog, de akkor is néha meg tudnék őrülni amikor a közelemben van és már kb érzem ahogy végig néz rajtam és borzasztó irritáló tud lenni egy idő után....


2016. ápr. 21. 00:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként huszonévesen vagyunk mindketten.
2016. ápr. 21. 00:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Őszintén elmondod neki, hogy álljon le ezzel, mert semmit sem fog elérni, ti sosem lesztek együtt, viszont így már azt is kizártnak tartod, hogy barátok legyetek.


A másik lehetőség, ha a barátnőddel beszélsz, hogy próbálja már helyretenni a tesóját, mert te már többször mondtad, hogy hagyjon békén, nem ért a szóból. Zaklat, fogdos, elűzi a pasikat mellőled, és már nagyon zavar ez a dolog. Hátha jobban elfogadja ha tőle hallja, hogy a viselkedése elég undorító és esélye sincs.

2016. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!