Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy ismerősöm pasiával Nagyon szarul érzem magam Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt ittas állapotban megtörtént a dolog

Amit már akkor sem akartam de mégis hagytam amiért utalom magam

A pasi természetesen eldicsekedett vele mindenkinek

De én nagyon szarul érzem magam és nem tudom mi tévő megyeimért nagyon sajnálom a lányt hiába volt az ellenségem


2020. júl. 6. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

A pasi eldicskedett mindenkinek azzal, hogy megcsalta a barátnőjét?

Na, akkor legalább kirúgja a csaj a pasit es megszabadul a féregről.

2020. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen

Már sokszor megcsallta és engem is sikerült behálóznia

Szörnyen lelkiismeret furdalásom van

A csaj mégis rám jobban haragszik mint a csávóra

2020. júl. 6. 22:28
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
😂 ez jó. Csak így tovább. Ne utáld magad. Férfiak és ribik már nagyon régóta a legjobb barátok. 👍
2020. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
A saját szintalattiságodat nem lehet az alkoholra fogni. Ehhez pont te kellettél.Legalább megtudtad, hogy még a békáknál színvonalánál is lentebb van a te szinted.
2020. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Ne igyál, nem éri meg.
2020. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Érdekesek a mai felnőtt nők nem? Elég nekik egy kis alkohol és máris lefekszenek egy olyannal akinek párkapcsolata van. Ezek után hívhatlak ribinek ugye? 23F Akit ennyire könnyű behálózni az az. Én is voltam ittas de tudtam gondolkozni mindig. Tutam, hogy mi csinálok akkor.
2020. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Legalább védekeztetek? Sajnálod a lányt? Ha becsúszott egy gyerek is akkor mihez kezdesz? Abortusz? Vagy majd időnként összefutsz a lánnyal babakocsit tologatva.


Amugy ezeket az ilyen megnyilvanulasokat se igazan értem ellenseged? Miben nyilvanul ez meg? Es mi van ha az a lány nem is foglalkozott veled.

2020. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Amennyiben nem foglalkozott veled de te folyamatosan szivattad azt tudod hogy nem ellensegnek nevezik hanem zaklatottnak?
2020. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
A helyedben szégyellném magam.
2020. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Folyamatosan szívatott

Mindenhol keresztbe tett nekem

A családomat ócsárolta mindenkinek

Egy darabig tűrtem mert -félénk típusú ember vagyok De egy idő után meguntam aztán vissza szólogattam neki

Utána ő elterjesztett mindenféle olyan pletykát rólam ami egyáltalán nem volt igaz

De nem is ez a lényeg Hanem hogy kib*szottul szarul érzem magam az miatt amit tettem

Lehet rib*ncnak nevezni mert részben igazatok is van mert nagyon nem szép dolog amit tettem és nem is akarom az alkoholra fogni de azt senki nem tudja hogy én miken mentem keresztül miatta

És lehet hogy most ugy tunik hogy bosszúból feküdtem le a pasiával de nem így van

Én nem akartam vele de még is megtörtént

Legszivesebben vissza pörgetném az időt de nem lehet

2020. júl. 6. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!