Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy ismerősöm pasiával Nagyon szarul érzem magam Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt ittas állapotban megtörtént a dolog

Amit már akkor sem akartam de mégis hagytam amiért utalom magam

A pasi természetesen eldicsekedett vele mindenkinek

De én nagyon szarul érzem magam és nem tudom mi tévő megyeimért nagyon sajnálom a lányt hiába volt az ellenségem


2020. júl. 6. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem neked kell szégyellned magad igazán, hanem a pasinak, mert ő volt kapcsolatban, és ő csalta meg a párját. Az duplán szánalmas, hogy el is dicsekedett vele, remélem, most már kidobja a csaj.

Persze nem szép foglalt emberrel kezdeni, de ha nem is voltatok barátnők, igazából nem tartoztál neki azzal, hogy nem kezdesz ki a pasival. A lány azért haragszik rád jobban, mert könnyebb utálni téged, mint a pasit. Gondolom, nagyon szerelmes belé, és próbál neki kifogásokat gyártani, mást hibáztatni, amiért megcsalja. De ahogy leírtad a pasit, így is, úgyis szétcsalta a barátnőjét, tehát nem te voltál a “gonosz”, aki belerondított egy “idilli” kapcsolatba.

Az alkohollal kapcsolatban pedig - ez az este jó tanulópénz volt, hogy miért nem érdemes túl sokat inni.

2020. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de pasijával, nem pasiával... rossz volt olvasni, ráadásul kétszer is leírtad.


Amúgy 11-es válaszadóval vagyok, de ha ennyire nincs önkontrollod alkoholos állapotban, akkor ne igyál. Elég gáz kifogás a pia.

2020. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a mégertő választ

Sokat tanultam az esetből

Ezentúl ha fogyasztok alkoholt akkor is csak mértékkel

Nem fogja dobni a pasiját mert szereti

Iszonyatosan bűntudatom van még mindig

2020. júl. 7. 13:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó buta a lány (és mazochista), ha ezek után is vele marad. Pedig neki is lehetett volna tanulságos ez az eset (is).

Szerintem ne ostorozd magad, ez az ő dolguk, hogy hogy rontják el a saját életüket egy halott kapcsolatban.

2020. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szarul érzem magam ez miatt de megpróbálok túllépni ezen az egészen
2020. júl. 7. 15:54
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt írtad, hogy "Én nem akartam vele de még is megtörtént" "Legszivesebben vissza pörgetném az időt de nem lehet" Nekem erről az Éjjel Nappal Budapst jut eszembe régen nem láttam belőle semmit de amikor néztem pontosan ugyanilyen idióta szövegekkel jöttek az ottani lányok meg pasik akik fűvel fával lefeküdtek. Oda illenél, egy kis pia és szex bárkivel. Amúgy egy kis fizika: addig örülj amég nem lehet visszapörgetni az időt mert ha visszalehetne ellened is fel lehetne használni már ha eltekintünk a sok paradoxontól amit az idő visszatekerése okozna, remélem nem lesz ilyen abban a formában mint a sci fikben legalábbis. Ott kellett volna gondolkozni és nem lefeküdni egy két feles hatására. Ráadásul visszatérve a sorozatszereplők is pont ilyenek mint te. Utálják magukat mert lefeküdtek fűvel fával de hát sajnos megtörtént, nem lehet visszatekerni. Annyira hasonlóak hozzád, nem akarsz jelentkezni? 23F
2020. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy a pasi és a csaj együtt vannak, az ő dolguk. A te dolgod az, hogy mit akartál a pasitól. Nem a te feladatod oltamazni az ő kapcsolatukat.
2021. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!