Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik képesek elhagyni a párjukat, mert azok nem akarnak gyereket és az azzal járó 18 év kínlódást, ezek a nők szerintetek sem voltak szerelmesek a párjukba, csak érdekből voltak velük?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Egy nőben bármikor fellángolhat a gyermek iránti vágy. Némelyeknél olyan erősen, hogy felülír mindent. Tehát ebből kiindulva szerintem akár szerelmes, akár nem, idő kérdése és ki fog lépni a kapcsolatból, ha a férfi nem akar gyermeket.
2020. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezt meg is lehetne fordítani, akkor nyilvánvalóvá válna milyen manipulatív gondolat ez. Ha nem egyeznek az életcélok, akkor szeretet ide vagy oda, el kell egymástól köszönni.
2020. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem, hanem a gyereknevelés egy életszakasz, amit sok ember meg akar tapasztalni. Ha ebben nem partner a másik, akkor mindegy, hogy mennyire szereti, váltani fog.
2020. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Én nem akarok gyereket, de ha a párom akarna, muszáj lenne elhagynom, hisz mást akarunk, és ebben nincs kompromisszum.
2020. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Milyen férfi az, akinek a család kínlódás? Nem, valóban nem tudnék szeretni egy ilyen embert.
2020. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne lehetne szerelmes? De ha azt nem ápolják, elmúlik. És ha valaki ennyire gyereket akar, ennyire nem egyeznek a felek életcéljai, az egyik kilép és idővel elmúlik amit érez.
2020. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Kezdjük a legelején, miért jön össze két olyan ember egyáltalán, akiknek merőben más az elképzelésük a családalapításról? Ezt már az elején tisztázni kell. Ha nincs közös cél, nincs értelme még elkezdeni se a kapcsolatot.
2020. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Úgy kell indítani egy kapcsolatot, hogy az ilyesmit tisztázzák a felek, mert ebben nem lehet kompromisszumra jutni, hazudni meg nem érdemes. Hogy jön ide az érdek, meg a szerelem hiánya?
2020. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Egy kapcsolat nem csak szerelemből áll, hanem abból, hogy hasonló értékrendet birtokoltok, a céljaitok kb. megegyeznek. A gyerek témában meg nincs kompromisszum.


Jó, én pont nem akarok (legalábbis egyelőre), ezért ha lett volna egy pasim 20 évesen, aki mindenképp azonnal gyereket akart volna tőlem, akkor vele valószínűleg szétmentünk volna. Fordított esetben is megértem a döntést.

2020. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Kérező, szerintem egyik sem, pusztán aza téveseszméjük, hogy meg tudják változtatni az illetőt... mindamellett nekem se kellene egyetlen nő sem, akinek egy majdani gyerek fontosabb a meglévő hús-vér párjánál...
2020. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!