Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha volt a múltban egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt a múltban egy férfi aki komolyan érdeklődött de aztán magyarázat nélkül eltűnt majd ismét jelentkezett,elhívott találkozni de nem mentem bele és azóta ismét eltűnt,de mégis folyton csekkolja mi van velem hogy telnek a napjaim,miért teszi?

Figyelt kérdés

Egészen márciusig nyúlik vissza a történet,én bekövettem őt egy ismerős ismerőse volt,majd rámírt,heteken keresztül beszélgettünk mindenről,ő elfogadta azt ami nekem van,elfogadta a tényt hogy van már egy gyerekem,már bizalmas dolgok is szóba kerültek,majd eltűnt mint szürke szamár a ködben,de nyomos oka volt neki és ez nem is kérdés.Majd újra felkeresett miután túljutott a nehézségeken,továbbra is azzal érvelt nagyon tetszem neki és ez nyilván nem változik/változott,lassan ennek két hónapja,három hete irtam neki pár sort,eltelt három nap és kaptam egy választ hogy mindent elmond nekem.Azzal érvelt a jövöjét próbálja kialakitani és hogy egész nap azon jár az agya mit csináljon,és nem csajozik ezt is hozzátette nekem,bár nem értem ezt miért akarta mindenáron tudtomra adni eleve ahogy rámírt és megkérdezte tölem akarom e tudni miért nem KERES.....Aztán érdeklődött még a picivel kapcsolatban és nagyjábol ennyi,ja meg megkérdezte akarok e találkozni,nem adtam azonnali és egyértelmű választ,ja meg hebegett habogott ilyen butaságokat hogy ő azt hitte már 1000x találtam magamnak valakit,meg azt hitte én is elengedtem ezt.

Meg hogy ő soha egy szóval nem mondta hogy ne lenne jó találkozni biztos nagyon jó lenne,gondolom azért célozgatott erre mert nem adtam neki választ arra a kérdésre találkoznék e vele.

Lényeg a lényeg tegnap felköszöntöttem a születésnapján,meg sem nézte.

Viszont amit kirakok azt mindig megnézi,szóval tudja akkor hogy írtam neki és nem ír vissza direkt alapon de amit meg kirakok azt bezzeg végignézi.Mire fel ez a viselkedés?

Rámír elhív randizni közben hetek telnek el és nem csinál semmit,de bezzeg kíváncsiskodni azt tud meg csorgatni a nyálát a képeimre.


2020. júl. 9. 02:13
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nyilván az igaz és tény hogy zavaró és frusztráló lehet neki az hogy a "kiszemelt"olyan képeket tesz fel amik nagyon vonzóak az ellenkező nem körében,biztos engem is zavarna fordított esetben
2020. júl. 9. 02:19
 2/28 A kérdező kommentje:
Pár napja megosztottam egy emléket amin az exemmel a kisgyerekem apjával vagyok,emlékszem azt a képet is megnézte és utána rögtön ki is lépett a sztorimból,egy napig rá se nézett a többi dologra.Gondolom az rosszul esett neki.De nem értem igazából csak nekem eshet itt rosszul bármi.
2020. júl. 9. 02:23
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzik. Koptasd le szerintem.
2020. júl. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem ha kedves voltam valaha neki és a sok sok nyálas szöveg mögött valóban volt valami,akkor ugyanaz az ember hogy alázhat meg engem azzal hogy válaszra sem méltat,slusszpoén a legutóbb úgy kezdett bele hogy válaszol minden kérdésre ha zavarnak a megválaszolatlan kérdések,erre megkérdeztem volna és ismét válasz nélkül hagyott..hozzáteszem most össze is van esve nem csak mentálisan de ahogy láttam testileg is,ennek ellenére én elfogadtam volna őt igy is...

Az meg szintén parádés hogy az empátiáról osztogat meh cikkeket ez a férfi..empátia...

2020. júl. 9. 02:38
 5/28 A kérdező kommentje:
Barátnőm szerint tiltsam le ne leskelődjön csak,nem keres akkor semmi köze hozzá mi van velem mit rakok ki mit nézegeti
2020. júl. 9. 02:40
 6/28 A kérdező kommentje:
Van egy közös barátunk(fiú)és ő azt mondta hogy ő nem egy szélhámos fajta,együtt dolgoztak és csak a munkára koncentrált mindig stb.
2020. júl. 9. 02:42
 7/28 anonim válasza:
53%

Nyilván nagyon tetszel neki mint nő és ez nem tud megváltozni/nem változott eddig sem(ezt ő írta neked szó szerint uugye?? :))

A külső oké,de ezen kívül még 1000 másik dolog van ami eltántoríthatja őt tőled.

Neki pedig van legalább egy ilyen oka feléd sajnos, ezzel csak azt akarom mondani hogy mint nőt ettől még attraktívnak találhat ugyanúgy hisz nem véletlen talált rád korrában,nyilván egy nő aki tetszik nekem mint férfinak és kezdeményezek az mindig is

tetszeni fog mint nő,de a varázsod valamivel elvesztetted a szemében.

2020. júl. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlgondolod. Ez semmi, tényleg kamuzik, ahogy valaki írta. A semmibe éled bele magad. Elfogadta, hogyv an egy gyereked, miközben egy csók, egy ölelés se volt köztetek? Hány éves vagy, 12?
2020. júl. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk miért is kell ahhoz csok meg ölelés hogy elfogadja hogy van gyerekem?😀 nem értem miért fontos hozzá?

Pont az lenne gyerekes ha ölelgetne meg csókolgatna egy még félig ismetetlen férfi😀

2020. júl. 9. 03:00
 10/28 anonim ***** válasza:

Azt hogy elfogadta, hogy van gyereked, úgy írod, mintha már össze akarjátok házasodni.

A szomszédomnak is van gyereke, a kollégáimnak is, de a sparos pénztárosnak is. Én is elfogadtam, hogy van gyerekük, nagy cucc.

2020. júl. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!