Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre a jelenségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre a jelenségre van valami magyarázat?

Figyelt kérdés

27/N vagyok. Már vagy 10 éve van jelen az életemben az, hogy a korosztályom leszr(ez általános iskola óta jellemző, de voltak kisebb kivételek azért), viszont a 40, de inkább 50+-os férfiak meg zsonganak körülöttem.

Tény és való, hogy van negatív apa komplexusom, de túlzásnak érzem amit művelnek és nagyon bosszant, hogy képtelenek békén hagyni. Egyébként az apa komplexust se érzem már, hogy nagyon dolgozna a tudatalattimban.

Esetleg pont a hárítás miatt képtelenek lekoccolni rólam?


2019. aug. 17. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Az öregek piacan vagy


Gondolom nem szorakozohelyekre jarsz huszonevesek köze ahol egy tata sincs


Ha tarskerin vagy ott meg nem szürsz korosztalyra

2019. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

35-40 éves férfiak már oda mernek menni egy nöhöz, míg a fiatalabbak csak bámulják.


Valamint így 40 felé a fiatalságot értékeli egy férfi, szép ha valaki fiatal, míg a korosztályod még mindig a megcsinált csajokra bukik.



Ezért érzed úgy, hogy csak 40-es férfiak ugranak rad.


Mi ezzel a gond? Ha nem jönnek be, visszautasítod őket. Ennyi. Attól, hogy nem próbálkoznának 40+ férfiak, nem lenne több neked megfelelő Don Juan hirtelen

2019. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-es: nem vagyok semmilyen piacon. Csak dolgozom, általában otthon vagyok vagy kutyát sétáltatni megyek, esetleg találkozom a barátnőmmel. Társkeresőn se vagyok fent.


2-es: neked köszönöm az értelmes választ

2019. aug. 17. 11:59
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Érdekes, én meg 35 vagyok, de a büdös életben nem próbálkozott nálam idősebb pali.


Igaz, én simán el tudom adni magam 15 és 25 évesnek is.

2019. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Lehet koravén vagy. Idősebbnek nézel ki, vagy úgy öltözködsz.
2019. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván vonzó teremtés vagy, az idősebb férfiak meg már tapasztaltabbak, meg mernek környékezni. Mondjuk én is meg mernélek. 31F
2019. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

4: mazlid volt, vagy nem vagy túl dekoratív.



Nálunk a cégnél elég sok a 20-25 közötti gyakornok, és van egy pár férfi kolléga, aki az összesre rámozdul.


Pedig az egyik pasas házas, 4 gyerekkel, a másik kb 50 éves és 100 kiló.

De nem zavartatják magukat, minden siker nélkül ugranak minden évben a “friss húsra”. Gondolom úgy vannak vele, ha 1x bejön az életben, már megérte.

2019. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#4. Azt azért megnézném. :)

33/f

2019. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

8: felesleges! Az utolsó csaj, aki ezt hangoztatta, hogy ő 10-15 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál simán köznevetség tárgya volt az ismerősi körben, a kutya nem látta fiatalabbnak, csak ő magát 🙂


Egyszer mondja nekem, hogy ugye nem is nézek ki 30nak. Köpni-nyelni nem tudtam, mert úgy tudtam, hogy 35 valójában, és simán kinézett annyinak 😀

2019. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztos félénk vagy Kérdező. Vagy nem sokat mozogsz a korosztályodban. A középkorú pasik meg tényleg buknak a fiatal nőkre és már mernek kezdeményezni.

Én is reagálnék erre a "fiatalabbnak nézek ki a koromnál" szlogenre. Manapság mindenki ezt hangoztatja.

Pedig a magyar 30+-os nők többsége, rettenetesen koravén. Sem a soványság a fogyókúrák, sem a szolárium, sem a túl korán elkezdett púderozás nem tesz jót a bőrnek. Alakra hátulról sok úgy néz ki mint egy tini, aztán ha megfordul..........

2019. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!