Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik egy laza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik egy laza, könnyed "kapcsolatból" szó nélkül, magyarázat nélkül léptek le, miért így teszitek?

Figyelt kérdés
Bármi is az ok, miért nem mondjátok meg, miért tűntök el indoklás nélkül? Mikor még kapcsolatnak sem mondható, inkább viszony, tehát lényegében magyarázkodásra sem lenne szükség, csak egy okra. Nem általánosítok, olyanoktól kérdezem, akik így szoktak tenni, vagy tettek már így. Nem tudom megérteni ezt a gondolkodást...

2020. márc. 11. 10:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert laza könyed kapcsolat.
2020. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%

Én tettem már így. Szerintem néha egyszerűen felesleges elmondani dolgokat. Mennyivel lenne előrébb a másik, ha megmondom neki, hogy találtam mást/jobbat? Vagy kitalálok valami nevetséges hülyeséget, hogy "az életem most nem ilyen szakaszban jár" "túl sokat látok bele és nem akarok belemélyedni" meg hasonló baromságok. Kaptam már mindkettőből és nem éreztem magam jobban egyiktől sem.

Egy visszautasítás soha nem lehet fájdalom mentes és kedves dolog, de legalább nem taposok bele páros lábbal a másikba. Rá bízom, hogy mit szeretne gondolni.

Legtöbben elkönyvelnek egy parasztnak aki tudod " vissza sem ír", de pszichológiai szempontból neki pont így a könnyebb, ha engem hibáztat és nem magát.

2020. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
öhm ott a kérdésben a válasz,mert "laza,könnyed kapcsolat,kapcsolatnak sem mondható,viszony""magyarázkodásra sincs szükség" . Igen pontosan,nincs szükség itt semmire hiszen nem voltak elvielg érzelmek sem. Szerintem teljesen logikus.
2020. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem mennek bele laza kapcsolatba. A pasi ilyenkor ingyen k-t keres, mert egy fizezos sokba kerulne. Felvallalni nem akar, de meg egy doboz deszertet sem venne szulinapra. Ha eppen raer hiv.Ferfiaknak szuper a laza, hogy egy nonek ebben mi a jo? Nem ertem.
2020. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi, hogy nőként válaszolok, de szerintem sem olyan bonyolult összerakni az indokokat. Mivel az volt köztetek a megállapodás, hogy ez csak egy laza 'kapcsolat', miért kéne bármit is megindokolni vagy bármiért felelősséget vállalni? Nem jöttél be neki igazán és nem akar megbámtani, vagy éppenséggel annyira semmibe vesz, hogy pár mondatot nem szán rád.
2020. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
34%

#4, a nőknek sem olyan rossz.

Felvállalni nem akar ➡️ Nem kell családdal, haverokkal bájologni.

Nem lesz belőled házicseléd. Ahogy egy kapcsolat komolyodik, szép lassan, észrevehetetlenül vagy épp gyorsan és látványosan ebbe a szerepbe kerül az ember lánya. Valahol az első együttalvás utáni reggelikészítésnél indul... Vagy előtte a "meglepem egy finom vacsival"-nál. Laza kapcsolatban ilyeneket nem feltétlenül "kell".

Lehet több partnered is.

Rendszeresen minőségi szexhez jutsz, anélkül, hogy mellette a másik/egy kapcsolat negatív oldalát is megkapnád.

Én inkább azt nem értem, mi olyan jó egy komoly kapcsolatban. Egy nőnek az többnyire inkább nettó szívás, kivéve, ha jelentős anyagi haszna származik belőle.

2020. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%

6, egyetértek !


Én is azt látom a legtöbb általános kapcsolatban a nő felveszi a házi rabszolga szerepét és sokszor a pasija cserébe még egy szál rózsát is fukar venni. Itt is mennyi ilyen kérdés van??! De már odáig is eljutottunk ,hogy ezek a nők még azt sem igénylik,hogy kapjanak a robotért bármiféle viszonzást,mert hát őket "nem lehet megvenni" meg hasonló szövegek :D

De persze kinek mi a jó.

2020. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#2: Pont a kapcsolat jellegét tekintve minden belefér, hisz tudható, addig vagyunk benne, amíg kedvünk tartja. Tehát belefér ha mást talált, belefért ha unja...de legalább tudja az ember az okát.
2020. márc. 11. 12:09
 9/31 anonim ***** válasza:
44%
Nemrég készített Almási Kitti erről egy videót, keress rá YouTubeon.
2020. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Azért ha valakivel viszonyt kezdünk, azt legalább kedveljük mint embert. Tehát legalább annyira tisztelhetnénk, hogy megmondjuk az okot. Ez nem felelősségvállalás meg nem magyarázkodás. Egyszerűen emberszámba veszem. Szerintem.
2020. márc. 11. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!