Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy probléma ez a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma ez a férfiaknak egy kapcsolatban, ha egy nő nagyon rosszul viseli a menstruációját?

Figyelt kérdés
Az 1-2. napokon általában hányni szoktam és hasmenésem is van egész nap. Ilyenkor örülök, ha dolgozni be tudok menni és el tudom látni a munkámat, de alig várom, hogy hazaérjek és lefeküdjek pihenni az ágyba. Nagyon gyenge vagyok ezeken a napokon, közös programok vagy szex kizárt.
2020. júl. 9. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szintén hányok az első napon. Szerencsére jó férjet választottam, aki segíteni akar inkább és bír pár napig a farkával. Aki nem tudja ezt megérteni azzal inkább össze se állj.
2020. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én dolgozni sem tudok, nagyon rosszul vagyok az első napon (néha a másodikon is). Szerencsére a kedvesem egy angyal, és ilyenkor hagyja, hogy egésznap az ágyban legyek, megfőz, kitakarít és hozz jó sok csokit. :D De volt olyan párom aki nagy ívben letojt ilyenkor, sőt, még cirkuszolt, hogy miattam nem lehet ezt meg azt csinálni... Szóval ez férfifüggő.
2020. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ez tök "természetes", családom mind 3 nő (anya+2 lánytesó) tagja szintén erős periódussal voltak megáldva mindég is. Ilyen helyzetben a támogatást/megértést bőven magára szedhet az ember fia. Barátnők ilyen téren hála az égnek kimaradtak a szórásból akikkel eddig dolgom volt az életben, de nem okozott volna gondot, és nem is fog. Az élet természetes része, hogy vannak olyan dolgok amikben nem vagyunk erősek, ezt el kell fogadni és segíteni a másikon ilyenkor.

Meg amúgy is szerintem érzelmi intelligencia kérdése. :)

2020. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is görcsoldóval és széntablettával tudok csak dolgozni, de kínszenvedés azokon a napokon. Ha mindig szabadságot vennék ki, akkor valószínű már nem lenne munkám. Az eddigi barátaim zöme azt hitte, hogy túlzok és csak nyávogásnak titulálta a problémámat. Nem várom el ilyenkor sem, hogy körülugráljanak, bőven elég, ha csak békén hagynak ezeken a napokon. Főzést, házimunkát elvégzem máskor.
2020. júl. 9. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Párom hamarabb észreveszi a hangulatomból, hogy aznap meg fog jönni, mint hogy nekem feltűnne, aztán pedig elképesztően toleráns.


Nagyon sok férfi van, aki elfogadja és segít ahol tud

2020. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban férfiak válasza (is) érdekelne, hogy ők őszintén hogyan viszonyulnak ehhez.
2020. júl. 9. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeret a párod, akkor nem probléma.
2020. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha normális a párod, és tud valamit a menstruációról, akkor nem fogja zavarni. Akiket zavar, azok általában alapvetőek taplók vagy nagyon tudatlanok a menzeszt illetően (már-már gáz szinten hülyék hozzá... pl. azt hiszi, hogy minden nő ugyanúgy viseli, és mivel anyukájára nem úgy hat, ezért aki a fájdalomtól nyíg az ágyban, az biztos megjátssza meg hisztizik).
2020. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!