Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisnak számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak számít ha a komoly kapcsolatban lévő exem FB ismerőse lett a csaj, akivel többször megcsalt engem?

Figyelt kérdés

Elhagyott a pasim több év után harmadik miatt, egy hónapja, azonnal összeköltöztek és nagyon szereti. Azonban ma láttam, hogy Facebook ismerőse lett a kihívó külsejű csaj akivel többször megcsalt engem a hátam mögött amíg együtt voltunk.

Nekem eszem ágában nem lenne ismerősnek jelölni vagy visszaigazolni, olyan személyt akivel megcsaltam volna az exem, főleg nem egy friss komoly kapcsolatban. Vagy férfiaknál ez teljesen normálisnak számít? 40 éves pasiról van szó. Szerintetek ennyire jelentéktelen neki, hogy honnan ismerte a csajt? Vagy csak akkor szoktatok ilyen esetben jelölni, ha később tervetek lehet vele?


2020. júl. 9. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít ez? Az egész szituáció nem normális, sőt beteges. Most nyilván a lelkedet simogató válaszokat várod, miszerint "biztos megcsalja az új csajt is, aki miatt dobott téged". Tessék, leírtam, örülhetsz.
2020. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Az exednek meg van még a csaj, akivel megcsalt téged. Most az utódod a soros. Ő fogja azt végig csinálni amit te végig csináltál. Kamu szöveggel az új nőnek lesz bemutatva ez a nő, és éli az exed tovább ugyan azt az életet, amit melletted, kifelé pedig színházat játszik.
2020. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, mivel nem minden férfi csalja meg a párját. Tudtommal nők is előszeretettel ugrálnak mások hosszú dolgain, tehát nem számít az egyén neme, de nyugodtan javíts ki ha tévednék.


Az hogy az exed miért csinálja ezt, teljesen lényegtelen és csak magadnak okozol rosszabb érzéseket, hogy még mindig követed őt és hogy figyelgeted mit csinál. Valószínűleg hogy tartsa vele a kapcsolatot vagy nyitva hagyja a lehetőségeket, de ez már nem tartozik rád, ahogy az élete sem. Ráadásul még csak nem is sima szakítás volt, hanem megcsalt, pazarlod csak az időt ha tovább foglalkozol még vele.

2020. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a legkevésbé sem foglalkozik már az exével. Nem igazán értem az összefüggést, de azt annyira sem, hogy minek kukkolod.
2020. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!