Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van,hogy szar kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van,hogy szar kedvem van ha nem ír a kollégám, pedig van párom?

Figyelt kérdés
Mindig beszélünk messengeren, hétközben általában ír munka után. A munkáról, hülyeségekről szoktunk beszélgetni, viccelődni egymással. Hétvégén ahogy kitapasztaltam sose ír, ilyenkor ürességet érzek, legszívesebben sírnék.
2020. júl. 10. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy...

Nagy hiba rendszersséget belevinni ilyen kommunikációba. Megszokod, megszereted ezeket a beszélgetéseket, aztán elkezdesz vágyni utána - a nap fénypontja lesz amikor ír. Ez egyfajta függőséghez vezet, ami meg érzelmekhez, szerelemhez.

Ajánlom, hogy szakítsad meg ezeket a beszélgetéseket vagy a párkapcsolatodat, mert középtávon már komoly bonyodalmakat fog okozni.

Ezt saját tapasztalatból írom.

2020. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideje átgondolnod, hogy kihez, és milyen viszony fűz. Amit csinálsz az jelenleg érzelmi megcsalás. Növessz gerincet.
2020. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hátrálsz ki? Most míg tudsz. Miért kell belegyalogolnod a neked felállított csapdába? Szállj ki amíg nem lesz késő, és amíg az akaratodat tudod irányítani.
2020. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert jelenleg inkább a munkatársadra vágysz, mint a párodra ami nagyon nem helyes és nagyon nem szép a pároddal szemben.
2020. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
úgy érzem már tényleg ez a nap fénypontja. Azért várom a munkaidő végét. De szerintem ő is csak beszélgetni akar mert hónapok óta így megy, nem hívott talira meg semmi. Nyilván el se mentem volna.
2020. júl. 10. 15:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Tökre elbszódott ez a hétvégém is,hogy nem ír és én meg nem merek neki írni hátha nem kíváncsi rám.
2020. júl. 10. 15:32
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

6 Ha fontos lettél volna a számára tuti írt volna. Sőt, az írással nem elégedett volna meg, hanem hívott is volna és találkoztatok volna-ha fontos lettél volna.


Ne ülj fel minden jött mentnek.

2020. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%

Te a közszférában dolgozol, hogy már "hétvége van"?


Egyébként gondolj arra, hogy a párod hétvégéje még rosszabb lenne, ha tudná azt, hogy ide miket írogatsz.

2020. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát a párommal csak szerintem azért jöttünk össze mert egyedül ereztük magunkat, egyből szakítás után ugrottunk bele a kapcsolatba, viszont ennek meg megvan a varázsa,hogy személyesen megismerkedtünk és azt érzem bele fogok szeretni,ha tovább beszélünk.
2020. júl. 10. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy a kollégádba.
2020. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!