Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi kolléga meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kolléga meg simogatja az arcom annak van valami jele?

Figyelt kérdés
Jött meg állt mellettem aztán nem tudtam mit akar el húztam a fejem, erre mondta ne féljek és akkor meg simizte az arcom.

#Szimpatikus vagyok neki
2020. jún. 10. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus akarsz lenni a weirdo-nak? Bocs, de ezt nekem nem megy elképzelni, én ahogy jönnek, úgy húzom a fejem, ha nem tudok hátrálni, eltolom a kezét.
2020. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is húztam a fejem mert nem tudtam mit is akar. De aztán hogy mondta nyugi akkor "engedtem".
2020. jún. 10. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Messze kerüld el az ilyet, mert egyértelműen nem százas fejben.
2020. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Járvány idején nem hagynám, hogy bárki is az arcomhoz nyúljon, még akkor se ha ellenkező nemű az illető.
2020. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy előtte az alsónadrágjában turkált a kezével.
2020. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Volt valami a kezén és beléd törölte
2020. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Ha valakivel jobb kapcsolatban vagy, akkor még oké a dolog, bár ehhez szerintem nem alapszintű haverság kell.

Így viszont elég illetlenség. Ha egy kolléganő ilyet csinálna velem, elsőre kedvesen reagálnék, utána már nem. Persze te egy fokkal rosszabb helyzetben vagy, mert nő vagy (gondolom) és férfi csinálta, de egy "ne érj hozzám" elég szokott lenni ilyenkor, már ha zavar a dolog.

Hogy mi jelent? Bármit jelenthet. Szerintem azt jelenti, h tahó. De biztos jön még pár ötlet.

2020. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy egy utolsó tahó, aki nincs tisztában a személyes tér fogalmával.
2020. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyi flört. Ennyi
2020. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megvakarta a seggét azzal a kezével.
2023. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!