Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi számít nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít nemi erőszaknak?

Figyelt kérdés

Korábban én - saját meglátásom szerint - erőszak áldozata lettem, amit az akkori párom követett el. Hiába mondtam, hogy nincs kedvem, nem foglalkozott vele. Végül leszorított az ágyra, és megtörtént az aktus, akárhogy is tiltakoztam ellene mind szóban, mind testileg, mert ő éppen azt akarta. Szóba jött egyik barátnőmmel, és ő, akárcsak a jelenlegi párom, értetlenül nézett, hogy ez nem erőszak, mert párkapcsolatban voltunk, és annak része hogy szexelünk, ezért "természetes", ami történt.


Én látom rosszul a dolgokat, vagy valóban csak az lenne "megerőszakolás", ahol vadidegen kap el az utcán?



2020. júl. 10. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha a jelenlegi párod szerint ez nem erőszak, akkor ilyen alapon az sem lenne az, ha - amennyiben te lennél kettőtök közül az erősebb fizikumú, ami ezt lehetővé tenné - egyszer leszorítanád hason fekve az ágyra, és análisan közösülnél vele egy felcsatolható pénisszel az akarata és kifejezett tiltakozása ellenére.


Az ő logikája szerint mitől lenne ez erőszak? Kapcsolatban vagytok, és ennek természetes része a szexuális aktus.


Hogy fáj? Hogy nem akarja? Szerinte mindegy, nem erőszak, mert kapcsolatban vagytok.


Lehet, hogy a helyemben felhoznám neki ezt a példát, és megkérdezném, hogy amennyiben képes lennél ezt kivitelezni, egész biztosan nem élné-e meg erőszaknak.

2020. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
3%
Akkor nem értem, minek van a nő a pasival, ha hajlandó szexelni vele?
2020. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd erősen kelet-európai gondolkodása miatt gondolja, hogy ez nem erőszak. Pedig ez az. Kerüld az ilyeneket.


Ha valamit nem akarsz, de megcsinálják veled, az erőszak. Nagyon egyszerű megérteni.


A nemi erőszakok többsége párkapcsolatban történik, vagy ismerős követi el, kevés az olyan, akit behúz az idegen a bokorban. Ugyanez igaz a gyerekek molesztálására is.

2020. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
99%
Az számít nemi erőszaknak, amikor egyértelműen kijelented, hogy nem akarod, és a másik ennek ellenére megteszi. Tehát amit művelt veled a volt párod az is nemi erőszak, gondolom aha jobban tiltakoztál volna lehet durvább is lett volna az exed.
2020. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
*gondolom ha
2020. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

És elgondolkoznék a jelenlegi párom és barátnőm reakcióján is hogy lehet mégsem az igazi, és lehet a barátnő sem igazi barát.

15-ös vagyok.

2020. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a helyedben elgondolkoznék ezen, hogy ők így vélekednek, és nem az volt az első kérdésük, hogy Úristen jól vagy? Nehéz volt erről beszélned?


Előző vagyok.

2020. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a barátnő nem szexrabszolgát jelent.
2020. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%

Lehet hogy túl pozitívan akarok az emberekhez állni, de nem lehet, hogy nem fogták fel amit mondtál? Hogy csak úgy gondolták hogy nem volt kedved hozzá, ennek ellenére lefeküdtél vele?

Mert egyéb esetben el sem tudom képzelni, hogy nem fogják fel (pláne a hozzám közel álló személyek) hogy egy férfiember engem lefogott és hiába tiltakoztam, hiába kapálóztam, megerőszakolt.

2020. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#12, szóval ha párkapcsolatban élek, akkor 0-24 nedves, akcióra kész lyuknak kell lennem, és nem lehetnek semmi problémáim (stressz, rosszullét), ami miatt mondjuk nincs hangulatom a dologhoz? Itt mindig tanulok valami újat. :D


#17, eltelt hét év az eset óta, így már nem, bár vannak kellemetlenségek, például a családom a mai napig úgy van vele, hogy életem legnagyobb baklövése, hogy nem ő lesz a férjem, mert ők szerették (nem, nekik nem meséltem a dologról). Társaságban más volt, azt meg senki nem látta, mi megy a négy fal közt. Már inkább csak az esik rosszul, ha megpróbálják megmagyarázni, hogy ő pedig milyen jó volt nekem, azzal meg hogy beszélek róla, valamiféle elégtételt érzek, mert meglátják az emberek, hogy milyen is volt valójában.


#19 "Hogy csak úgy gondolták hogy nem volt kedved hozzá, ennek ellenére lefeküdtél vele?"

Ebben lehet valami, lehetséges, hogy hasonló elgondolás miatt vélekednek úgy, ahogy. Erre nem is gondoltam.

2020. júl. 11. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!