Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért féltékeny rám? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért féltékeny rám? 19L

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival aki anyagilag támogat engem.

Ez most miért baj? Már kocsit is vett nekem meg drága telefont.De nem feküdtem le vele,nem vagyok prostituált.


2020. júl. 10. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
De az vagy. És ez egyáltalán nem irigylésre méltó, ennyit érsz.
2020. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy féltékeny és nem csak szimplán lenéz érte?
2020. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Összejöttél egy pasival, akivel nem fekszel le, de kocsit és drága telefont vesz neked?

Mégis mekkora baleknek kell ehhez lenni? Vagy mennyire kétségbeesettnek?

Ja és mennyire kell rondának lenni ahhoz, hogy valaki ennyire kétségbeesett legyen. 😂


Ne haragudj, de én nem irigyellek "bármit is tettél" ezekért az ajándékokért.

2020. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha elfogadtad a kocsit és nem feküdtél le vele, előbb-utóbb le fogsz. Vagy valami más történik. Nincs az hülye pasi, aki csak úgy ad egy kocsit.

De ezek szerint van olyan hülye csaj, aki azt hiszi ennyire lehúzhatók a pasik.

2020. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Megint valami kisfiú kamu kérdése, hogy lehessen szidni a lányokat, hogy pénzéhes ribik.
2020. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A gyengébbek kedvéért elmondom mégegyszer nem volt szex köztünk akkor miért lennék prostituált?
2020. júl. 10. 18:11
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 17:22


"Mégis mekkora baleknek kell ehhez lenni?"


Képzeld el vannak még rendes pasik nemcsak szexmániások..

2020. júl. 10. 18:12
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Akkor mire föl fogadod el ezeket? Te mit tudsz nyújtani neki cserébe? ha még szex sincs.. de még a szexért is gáz így elajnározni valakit, ezért vannak elcseszve a kapcsolatok és az értékrendek
2020. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

"Már kocsit is vett nekem meg drága telefont.De nem feküdtem le vele,nem vagyok prostituált."


Hát őőőőő de....hiszen megvett. Mi meg megvetünk!

2020. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz a kérdés, akkor ne is haragudj de nagyon éretlen vagy, a barátnőd pedig nem féltékeny (ahogy te szeretnéd hinni), hanem látja a butaságod.
2020. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!