Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A karantén után elkezdtem személyi edzőhöz járni, ajánlásra választottam az edzőmet, tök szuper, de nem ez a lényeg. Kb. két hete jártam hozzá, amikor edzés közben teljesen spontán szóbajött a párkapcsolat téma. Eléggé megdöbbentett, mennyire nyíltan beszélt az övéről, 4 éve van együtt a barátnőjével, a lány kb. 10 éve mentális beteg, voltak alkohol és drogproblémái is. Mióta együtt vannak, látszólag jól (jobban) van, de sok a “kilengés” a mai napig, a karantén helyzetben rosszabb is lett az állapota. Bekérdeztem valamit, amiről rögtön úgy éreztem, hogy kicsit indiszkrét, szóval bocsánatot is kértem, és mondtam neki hogy nem muszáj feszegetnünk a témát, ha nem szeretné (ezzel próbáltam érzékeltetni hogy kicsit kényelmetlen volt számomra is a helyzet)

Azóta viszont megváltozott valami, elég sokat beszél a privát dolgai(k)ról, nagyon közvetlen lett a viszonyunk, ahogy telt az idő, én is több dolgot elmondtam/elmondok neki magamról. Kb. 1 hete, miután végeztünk, megkérdezte, hogy mit csinálok este... Utólag azt hiszem, nem volt jó döntés igent mondani, de elmentünk iszogatni, órákig beszélgettünk, konkrétan mindenről, olyan könnyed, fesztelen volt az egész.

Mostmár szinte minden nap késő éjszakáig, vagy épp hajnalig beszélgetünk messengeren, és ahogy írtam, már nem igazán vannak tabu témák. (mindent ő kezdeményezett, ezt hadd tegyem hozzá)

Nagyon jóképű, de semmiképpen nem szexualizálom a helyzetet. Örülök ennek a “viszonynak”, ugyanakkor rettentő bűnösnek érzem magam néha, amikor realizálom hogy a velem töltött idejét biztos, hogy a beteg párjára kéne fordítania...

Nem szeretnék mást keresni, nagyon jól működik a közös munkák, kívül-belül szuperül érzem magam, mióta vele dolgozom.

Normális ez a helyzet? Mi állhat a viselkedése hátterében?


2020. júl. 11. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy hapsi létére liánozik. Te meg "szerelmes" vagy vagy hasonló, csak hazudsz magadnak róla. Itt a közeljövőben jó csattogós dugások lesznek. Mellette mártírkodhatsz.
2020. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utalt rá konkrétan hogy párkapcsolatot akar, vagy lefeküdne veled? Nincs kizárva hogy egy "normális" párkapcsolatot akar, amit a jelenlegi barátnője nem tud neki megadni. Vagy egyszerűen egy olyan női barátot keres akivel el tud beszélgetni olyan témákról amikről esetleg nem beszél a barátaival, vagy a barátnőjével. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm akivel meg tudtam tárgyalni mindent tabu nélkül. Ha kíváncsi voltam egy férfi véleményére, tanácsára, akkor őt hívtam, és ő is mindig engem kérdezett ha valamit nem értett a nőkben. :'D Nem mondom 100 százalékosra, de amíg konkrétan nem céloz arra hogy párkapcsolatot akar veled, addig nem is lesz köztetek párkapcsolat, maximum baráti. Lehet neki ennyi is elég. De ha párkapcsolatot akarna, én biztos nem mennék bele. Nekem nem igazán vonzóak akik az ágyból húzkodják a macska bajszát amíg más mellettük alszik.
2020. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 : Azon az estén amikor elmentem vele, meséltem neki arról, hogy a munkahelyem kapcsolatban áll rengeteg jótékonysági szervezettel, néhánnyal közülük az én közbenjárásomnak köszönhetően. Akkor azt mondta : akkor te kívül-belül csodálatos vagy”

Ez volt az egyetlen eset ami eléggé megmaradt bennem, de így visszagondolva, volt, hogy mondjuk megdicsérte, ami rajtam volt, hogy jól áll ez a szín, és hasonlók. De ezeket én nem vettem fel, mert ahogy írtam, nem gondoltam soha másként erre az egész helyzetre.

2020. júl. 11. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Még akar dugni.
2020. júl. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Elkeserítő, hogy a virtualitás elfojtja az emberek természetes

ösztöneit, azt, hogy megérezzék, hogy a másik ember milyen

szándékkal közeledik hozzájuk. Nem tanulnak meg a testbeszédből,

sőt, a szavakból, hangsúlyból, hangszínből sem egyértelmű üzeneteket felfogni.


Igen! Kívül-belül tetszel neki.

Mint nő, a személyiséged, a gondolkodásod, stb.

Mi kell még ahhoz, hogy vedd az adást?

2020. júl. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben türelmes lennék. Bármi alakulhat. Ne azon aggódj, hogy a beteg párjával kellene tölteni az időt, hiszen nem kisgyerek. Sokan sajnálatból vannak benne ilyen kapcsolatban. Lehet, hogy pont te húznád ki ebből. Szóval ebből még bármi lehet, szerintem.

2020. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!