Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők! Mennyire igazak rátok a lenti állítások?

Figyelt kérdés

Csak jelenleg egyedül lévő, SZINGLI nők válaszoljanak!


A következők az állítások:

- Ha a leendő párommal összeköltözünk, SZÍVESEN elvégzem az együttéléssel kapcsolatos teendők klasszikus értelemben vett NŐI részét (pl. főzés, mosás, takarítás, stb.), feltéve ha a párom is elvégzi a férfimunkát, vagy egyenlő arányban besegít.

- Csinos vagyok, adok a külsőmre.

- 5 (max. 10) éven belül családot, gyerekeket szeretnék.


Várom a kommenteket, megjegyzéséket is.



2020. júl. 11. 09:47
A kérdező szavazást indított:
Mindhárom állítás igaz rám; 25 évnél fiatalabb vagyok
Mindhárom állítás igaz rám; 25-30 éves vagyok
Mindhárom állítás igaz rám; 30-35 éves vagyok
Mindhárom állítás igaz rám; 35 évnél idősebb vagyok
2 vagy kevesebb állítás igaz rám; 25 évnél fiatalabb vagyok
2 vagy kevesebb állítás igaz rám; 25-30 éves vagyok
2 vagy kevesebb állítás igaz rám; 30-35 éves vagyok
2 vagy kevesebb állítás igaz rám; 35 évnél idősebb vagyok
24 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

A házimunkák megosztásra kerülnek, olyan férfival össze se jönnék, aki nem mosogatna vagy főzne. Mivel valószínűleg mindketten dolgozni fogunk, így a házimunkák is megosztásra kerülnek.


Csinos vagyok és jó alakom van, nekem ez az igényességhez tartozik és fontos nekem.


A családalapítást rengeteg dolog befolyásolhatja, épp ezért az sosem lehet biztos. Az biztos, hogy 5-10 év között tervezem egy ideális szituációban. Például a megfelelő anyagi háttér nélkül felelősség lenne belemenni és nekünk is "fel kell nőnünk" a feladathoz.

20/L

2020. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1, ha jól látom nem szavaztál.

Akik a "2 vagy kevesebbre" szavaztak esetleg kifejthetnék, hogy melyik pont nem stimmel és miért?

2020. júl. 11. 10:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

45 vagyok 3 gyerekkel

Tobbet nem szulok

Nalam alap h mindenki elvegzi a hazimunkat mert nincs olyan h klasszikus noi hazimunka!

Nekem onnantol ferfi a ferfi h szo nelkul elvegzi a hazimunkat ha szukseges!

2020. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyik pont sem stimmel.

A női munkák közül a takarítás és a mosás jöhet, de főzés teljesen kizárt. A férfi munkákhoz pedig vagy nem értek, vagy nincs hozzá elég fizikai erőm, kézügyességem.

Nem vagyok csinos. Rossz adottságokkal az is rengeteg idő és energia, hogy elfogadható, utcára lépésre alkalmas szintre felküzdjem magam nap mint nap, ennél több "magamra adás" egyszerűen nem fér bele, mert akkor egész nap mást sem csinálnék.

Családalapítás, gyerek kizárt, mivel annak gondozása és nevelése sajnos nagyrészt a nőre hárul, valamint ha nincs szerencséje, akkor nem csak a szokásos 2-3 évre esik ki a munkából, hanem akár többre is.

2020. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm az őszinte választ.
2020. júl. 11. 10:57
 6/17 anonim ***** válasza:

1-es és 2-es pont nálam ugyanaz, mint az első válaszolónál.

Gyereket már nem tervezek, a korom miatt sem, meg már van, meg nem vágynék rá.

2020. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a 2. igaz, 23 vagyok. F#szságnak tartom a "női munka", "férfi munka" felosztást, szerintem sokkal egyszerűbb, ha mindenki megcsinálja azt, amit épp meg kell csinálni akkor, amikor ráér. Ha a párom nem tudna szabadságra menni, én meg otthon lennék egy hetet, akkor fognám magam és kifesteném a lakást vagy lenyírnám a füvet, ha épp ez lenne soron ahelyett, hogy rá várnék. Ugyanígy szerintem egy férfinak sem fog letörni a keze, ha odaáll a tűzhely mellé és összedob legalább egy lecsót vagy paprikás krumplit és nem zacskós levest, vajas kenyeret vagy rendelt kaját eszik, ha épp az asszony nem ér rá aznap főzni, mert sokáig dolgozik.

Gyerekeket örökbe fogadni szeretnék, leghamarabb 8-10 év múlva.

2020. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szavaztam

-számomra alap, hogy a házimunkát 50-50 alapon végezzük, ha a pasi nem képes mosogatni maga után és szerteszét hagyja a koszos zoknijait, akkor nincs közös jövőnk.

Ez a 'férfimunka' dolog fura számomra. Mármint ha ilyen szerelést, fűnyírást értünk alatta, azok egyszeri/idénymunkák, míg a háztartással kapcsolatosakat mindennap kell intézni, szóval ha a nő csak a 'nőit' csinálja, a férfi meg csak a 'férfit', akkor sehogy sem arányos az elvégzett munka mennyisége. (abba meg bele se megyek, hogy sokkal szívesebben nyírok füvet vagy hasogatok fát, mint pl takarítom a fürdőszobát)

-az alapvető, hogy ápolt vagyok és figyelek magamra, de ha számodra a 'csinos' azt takarja, hogy egy otthon töltött hétvégén is szoknyában és teljes sminkben parádézok, akkor ez sem igaz rám.

-gyereket soha nem akarok.


Szóval összesítve max 1 kritériumnak felelek meg.

2020. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

2 kritériumnak felelsz meg.

2020. júl. 11. 13:12
 10/17 A kérdező kommentje:

#7

Te neccesen, de megfelelsz a 3 kritériumnak, bár nem tudom mi a gond a saját gyerekkel. Nagyon kevesen fogadnak örökbe. Általában ez csak ilyen "végső megoldás" szokott lenni, ha nincs lehetőség saját gyerekre.

2020. júl. 11. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!