Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők! Mennyire igazak rátok a lenti állítások?

Figyelt kérdés

Csak jelenleg egyedül lévő, SZINGLI nők válaszoljanak!


A következők az állítások:

- Ha a leendő párommal összeköltözünk, SZÍVESEN elvégzem az együttéléssel kapcsolatos teendők klasszikus értelemben vett NŐI részét (pl. főzés, mosás, takarítás, stb.), feltéve ha a párom is elvégzi a férfimunkát, vagy egyenlő arányban besegít.

- Csinos vagyok, adok a külsőmre.

- 5 (max. 10) éven belül családot, gyerekeket szeretnék.


Várom a kommenteket, megjegyzéséket is.



2020. júl. 11. 09:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 idősebb (minimum 3-4 éves) gyerekeket szeretnék, mert személy szerint nem tudom elképzelni, hogy kihajítsam a kukába 18 év tanulás eredményét, feladjak mindent és (minimum) 3 évig csak a gyerekemmel foglalkozzak életem minden pillanatában. Soha nem vállalnék gyereket arra alapozva, hogy "majd apuka is foglalkozik vele", mert a mai világban erre egyáltalán nincs semmi garancia, még a legmegbízhatóbbnak, legrendesebbnek tűnő férfiak között is van, aki egy csecsemő mellett rájön, hogy egyébként mégsem akar családot. Idősebb gyerek(ek)et viszont akár egyedülállóként is szívesen örökbefogadnék, ha úgy alakul.
2020. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

25 év alatti vagyok.

A házimunkát arányosan elosztanánk egymás között, egyáltalán nem értek egyet ezzel a “női munka-férfi munka” dologgal. Főzni utálok, füvet nyírni szeretek, úgyhogy alapból borul is a nemek szerinti felosztás.


Adok magamra, csinosnak tartanak, de nem egy tipikus cicababát értek ez alatt, akit a férje eltart, neki meg annyi a dolga, hogy festegesse otthon a körmét, míg nevelgeti a gyereket. Nem az az életcélom, hogy szépen csillogjak a fényben a férjem/párom mellett.


Gyereket én is örökbe fogadni szeretnék (már ha egyáltalán vállalok gyereket, erre kb. 30% az esély...), és azt is csak harminc fölött, szóval több, mint 10 év múlva.

2020. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Csinos vagyok-e, hát ki mondja meg. A húszas éveimet elhízottan töltöttem, pár éve vagyok csak formás. Az arcom mindig szép volt.


Gyereket nem akarok.


Nem végzem szívesen a ganézást, és nincs olyan, hogy "egyenlő arányban besegít", hisz a közös lakásunkat közösen kell rendben tartani. És mivel házban soha nem akarok lakni, társadalmilag férfiasnak ítélt munkák sem nagyon vannak egy lakásban.

31N

2020. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy fullra berendezett társasházi lakásban mi a férfimunka?
2020. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Látom többen fennakadtak a ferfimunka, női munka felosztáson. Lépjünk túl rajta, fifty-fifty árnyú házimunkáról beszélek. Bizonyos nőknek (köztük "családanyáknak") már ez is derogál, látom és tapasztalom.

Egyébként nem társasházi lakásban, hanem kertes házban gondolkoztam, amikor kiírtam a kérdést, de ettől is nyugodtan el lehet vonatkoztatni.

2020. júl. 11. 17:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor a háromból kettőnek felelek meg, mert elvált vagyok, gyerekkel. Tehát én inkább már mozaik családban gondolkodom.
2020. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mivel rendmániás vagyok, ezért alap, hogy elvégzem, de nagyon imponál ha a férfi is tud főzni, nem idegen számára a takarítás és felváltva tudjuk csinálni, akár közösen is.


Rendszeresen sportolok és mindig figyelek az ápoltságra, igényességre, ezt ugyanígy elvárom.


Nem feltétlenül szeretnék családot, nem gyerekkel képzelem el a jövőm, de nincs kőbe vésve.


21N

2020. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!