Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem tombol, ez normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem tombol, ez normalis?

Figyelt kérdés
Eleteben eloszor kell itthonrol dolgoznia hetvegen, es most annyira sajnalja magat, hogy hozzam sem szol, mert epp halal ideges. En rendszeresen dolgozok hetvegen es ejszaka is, es nem jatszom a martirt, pedig nekem sem esik jol. Ez normalis viselkedes? Altalaban mindig minden ugy sikerul az eleteben, ahogy szeretne. De ha valami kivetelesen megsem, akkor olyan, mint egy 4 eves gyerek. Ma rugdosta a szeket es karomkodott, mert strand helyett dolgozott...
2020. júl. 11. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem normalis
2020. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
De miért nem viszi ki a strandra a laptopot?
2020. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Elkényeztetett és kicsit sem normális, na meg nem rajtad kellene ezt levezetnie.
2020. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ajánld fel neki az ovit, várják szeretettel:D
2020. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

mekkora egy gyöker

gyereket ne akarj töle.

2020. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Én a helyében délelőtt strandoltam volna, ebéd után aludtam volna, aztán este ledolgoztam volna a napot. Holnap meg kirándulóidő lesz, nem strandidő.

Amúgy, pénteken is strandidő volt, mégis dolgoztam, csak épp a munkahelyemen, nem otthon.

Természetes, hogy nyáron sokszor van strandidő, mikor az embernek dolgoznia kell.

2020. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Eddig semmi ilyen? Nem látszott benne a durci kispots?
2020. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Előfordul, hogy hétvégén is kell dolgoznom, nem szoktam örülni neki, valamennyit ma is kellett. Viszont mindig megnézem az időjárás jelentés, ezért tudtam, hogy itt a Balatonnál délelőtt lesz szép idő, ezért a munkát délutánra, estére hagytam.
2020. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Az nem normális, ahogy írsz róla...
2020. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem az...Ha még nincs gyerek ettől ne is legyen...
2020. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!