Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, ha a férjem ezt "számonkéri"?

Figyelt kérdés
Ha kiteszek valamit a facebookomra, azt előtte közölnöm kell vele. Fénykép vagy csak egy zene, neki tudnia kell. Nem tiltja meg, de szólni kell előtte ha kiteszek valamit,mert különben kiakad. Szerintetek ez így van rendjén, vagy túlzás? Én annak tartom, már mondtam neki, de ő sok téren úgy kezel engem mintha a tulajdona lennék, és ez egyre jobban zavar....
2019. febr. 5. 16:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván tudod, hogy nem normális dolog, különben nem kérdeznéd... Mindig ekkora fsz volt, vagy ez valami új szokása?
2019. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez túlzás,jól gondolod....
2019. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Irányítâsmánia,hatalmas ego.Ebből kifolyólag nem akarja,hogy úgymond rossz színben tűntesd fel őt is azzal,amit kiteszel.Nem mintha oka lenne ezt feltételezni.
2019. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Ez elég ijesztő
2019. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Megérteném akkor, ha mondjuk valami olyat tennék ki, pózolgatnék vagy valami, de legtöbbször a kisfiúnkról rakok ki képet, vagy közöset a gyerekkel, vele, vagy a barátnőimmel, de semmi olyan ami kifogásolható lenne
2019. febr. 5. 16:22
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem normális. Konkrétan a szabad döntésedben korlátoz, folyamatos kontroll alatt tart. Másban is ilyen?
2019. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Ez nem normális. Semmi joga nincs hozzá és én a helyedben nagyon gyorsan kezdenék valamit azzal, hogy a tulajdonának kezel. Te egy önálló ember vagy aki úgy döntött, hogy vele összekötve éled tovább az életedet, de ez nem jelenti azt, hogy innentől kezdve nem lehet semmi privát dolgod. Én csak a párom képébe röhögnék, hogy ha nem tetszik el lehet menni. Nekem nem mondja meg senki, hogy mi az amit csinálhatok és mi az amit nem és semmi szükségem rá, hogy bárki is ellenőrizgessen. Egy ilyen ember nekem nem kell az életembe. Semmi joga nincs ehez, én a helyedben igencsak a sarkamra állnék. Ha valami nem tetszik neki azt nyilván lehet jelezni, de megtiltani meg ellenőrizgetni szerintem már beteges.
2019. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
80%

A normális relatív.


Számomra ismeretlen, te pedig hagyod magaddal megtörténni és ebben élsz, tehát neked ez normális, nekem pedig nem.


Viszont van ami biztos, hogy a birtoklásban nincs szeretet.

2019. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Igen tudom már mondtam neki párszor de unom hogy állandóan kiakad ha nem szólok így megint szóltam előtte, de aztán összekaptunk valami máson, és akkor jöttem rá mekkora hülye vagyok, hát én sose hagytam senkinek hogy megmondja mit hogy...
2019. febr. 5. 16:26
 10/39 A kérdező kommentje:
Ja és belenéz a telfonomba is, a barátnőimmel való levelezésekbe. Én az övét sose nézem, ha akarnám se tudnám mert wc-re is viszi magával, de nem is akarom
2019. febr. 5. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!