Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális, amiért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális, amiért a férjem munkatarsnojenek is viszek ebédet?

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy fiatal munkatarsnoje. Jóban vannak, reggel a férjem viszi kocsival dolgozni. A lány is szokott neki szendvicset vinni.

A múltkor kértünk tőle valamit a Tescobol, másnap már hozta is. Hetente párszor viszek nekik ebédet. Anyósom szerint nem vagyok komplett.


2020. jún. 17. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem vagy komplett, csak nehogy ezt ők ketten majd ki is használják és majd rajtad nevessenek. Sűrgősen abbahagynám ezt a fajta babusgatást!
2020. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő is szokott a gyerekeinek csokit venni. Nekem is vett a születésnapomra bonbon.
2020. jún. 17. 12:52
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Itt most egyébként az a kérdés, hogy több van-e vagy lehet-e köztük mint munkakapcsolat?


Szerintem csak annyit vigyél neki amennyit ő is ad nektek/neked.

2020. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lenne köztük valami. Férjem 46 éves, a lány 23, az apja lehetne.
2020. jún. 17. 13:13
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ajjaj hányan kezdenek a fiatal kolléganővel. Inkább légy résen, ahelyett, hogy főzőcskéznél a "kislánynak".
2020. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, mintha nem tudnád, mire gondol Anyósod vagy mire gondolna bárki más, mikor megtudja hogy az ura egy fiatal kis kolleginát visz-hoz napi szinten, meg etetik is egymást.

Ettől függetlenül a ti dolgotok, ha te megbízol a férjedben akkor engedd el a megjegyzéseket.

2020. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2 hetente hordja, céges autóval, egy srác is megy velük. A többi napon a lányt a barátja viszi. Haza nem viszi, csak reggel járnak 3-an.
2020. jún. 17. 13:30
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Manapság minden kedvesség és normalitás abnormális.

Én se vagyok normális. De jobb így, többnek érzem magam, jobb embernek. Téged is. Ezt figyelmességnek hívják.

2020. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te csinálod jól, de amint látod egyesek szemében az, hogy bízol a férjedben és nem vagy paranoid, nem minősül normális dolognak :D
2020. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ismerem én is a lányt. 2-szer is volt nálunk a barátjával, eladtunk nekik valamit. Amikor hozzánk jöttek hozott akkor is a gyerekeknek édességet, nekem és a férjemnek energiaitalt. Nem jött üres kézzel.

A múltkor férjem amikor vittem az ebédet bevitte magával a fiunkat, akkor is kapott tőle édességet. Én nem gondolok semmi rosszra. De a válaszokat elnézve mégis én vagyok a naiv hülye

2020. jún. 17. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!