Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermektelen, parjukkal elo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermektelen, parjukkal elo nok! Nektek mennyi enidotok van? Jelentosen kevesebb, mint egyedulallokent volt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kapcsolatban van elég "énidő". Egyébként én vagyok a több együttlétet igénylő a kapcsolatban, de így is hagyom a párom játszani a gépen pl. Ő is tiszteletben tartja, ha mondjuk olvasni, tanulni, gyakorizni akarok.

Én - jól működő párkapcsolat esetén- egyáltalán nem érzem, hogy bármi hátránya lenne az egyedülléttel szemben. Ellenben marha sokat ad.

2020. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit szeretnék. De ő is annyi időt kap amennyire igénye van. Ilyenből sosem volt nálunk probléma.
2020. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igy ertettem. Fozes, takaritas, stb.
2020. júl. 12. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A házi munkát közösen csináljuk,nekem így több időm van mint mikor egyedül voltam.
2020. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Házimunka közös, főzés nem mindig van. Ezekre annyi időt szánunk amennyi valóban fontos. Nem ezek határozzák meg az időnket, életünket. Így, hogy nincs gyerek, nem kell a rendszer, megengedhetőbb a lazaság.
2020. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Pontosan ugyanannyi idő alatt fő meg három liter bableves, mint egy :D

A saját holmijait mindenki maga tartja rendben, felsöpörni és kiporszívózni és pontosan ugyanannyi időbe kerül, mintha csak egyedül élnék a lakásban. Sőt, ami azt illeti kevesebbe, mert a párommal együtt szoktunk takarítani, amíg ő a hálószobát porszívózza, én felmosom a konyhát. Szóval a házimunkával töltött idő csökkent, mióta nem egyedül élek.

2020. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*is pontosan annyi időbe kerül, bocsi
2020. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!