Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Miota vagytok egyedulallok, es nem hianyzik a szerelem?

Figyelt kérdés

Nehany napja dobott a baratnom. Minden hulyesegre fogta, sztem csak nem merte kimondani, hogy nem szeret mar.

Hianyzik....:/// nagyon...:/ sztem ki is hasznalt...:/

Mind 1 tema az, hogy nekem mar is hianyzik, hogy nincs aki olel, nincs aki szeret, nincs akinek fontos vagyok....nincs akit szerethetek.

Erzekeny srac vagyok, sajnos. :/

Aki regebb ota szingli, annak ezek a dolgok nem hianyoznak???:///


2012. máj. 9. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem
2012. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
kb 40 perce és amilyen okokat mondott nem hiányzik a rib@nc
2012. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél éve vagyok szingli, és de: nagyon hiányoznak ezek.


De az ilyen időszakok kiválóak arra, hogy az ember rájöjjön, hogy ki is ő valójában, elkezdje megvalósítani önmagát. Ez nem jelenti az, hogy nem fog hiányozni, csak azt, hogy nem ezen töröd az agyad.

Barátok, buli, fanta. Az életed nagy részét úgyis kapcsolatban fogod leélni. Csak ha jön az a lány, akivel érdemes leállni, akkor vedd észre, hogy váltani kell a szingli életmódból.


24/N

2012. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

21 éve. ami azt illeti hiányzik.

te meg ne keseredj el, légy pozitív meg minden :) annál könnyebben lesz valakid. érzékenynek meg nem szabad lenni, csak a HArdcore játszik

2012. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én is érzékeny srácok vagyok, de nekem még hivatalosan barátnőm sem volt, csak majdnem, bonyulult, hagyjuk...


A lényeg, hogy én megértelek, én is szenvedtem már, hányoltam valakit, aki nagoyn közel állt hozzám.


Ma már kihevertem a lányt, de a hiány, ha nem is rá, de egy másik lányra, akiről fogalmam sincs ki lehet megvan, hiányzik, hogy valakit szerethessek, ölelhessek, csókolhassak.


Ezt minden nap, főleg ilyen esténként megélem, de csak én tudok róla, más azt látja, hogy minden oké, jól megvagyok egyedül is, pedig nem...


22f

2012. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nem volt még barátom, szeretnék már. :) Csiga hátáról átülhetne egy lóra. :)


21/N

2012. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20 éve szingli vagyok. Néha hiányzik mellőlem valaki, de... igazából lesz*rom lassan.
2012. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Több mint 1éve vagyok szingli,igaz van valakim,de szerelem meg romantika,meg komoly dolgok nincsenek.Valahogy egyáltalán nem is hiányzik,hogy én elkötelezzem valaki mellett magam!Persze azért monogám maradok:)

Este igaz nehezen alszom el,de ez van

2012. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

2 hónapja szakítottunk barátnőmmel. Elsőnek nem zavart, mostmár egyre jobban. Nagyon hiányzik az érzés hogy ott van mellettem, hogy megölelhetem, stb...

Plusz van egy csaj, akibe nagyon bele vagyok zúgva, már vagy 2 éve, akkor még nem volt bátorságom a dologhoz, most meg van barátja. :'(

Szal röviden annyi hogy ezt beszoptam...

15F

2012. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

sokan írtátok, hogy nemvolt még barátotok / barátnőtök.

hát, ha rám hallgattok ,sose legyetek elvakultan szerelmesek, mert bele fogtok őrülni...:/

2012. máj. 10. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!