Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megér egy párkapcsolat több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér egy párkapcsolat több millió forintot?

Figyelt kérdés
Sosem voltam sikeres a férfiak körében, ami nem is csoda el voltam hizva. Aztán amikor jöttek már hozzá az egészségügyi problémák is, életmódváltással sikerült lefogynom 110 kg-ról 60-ra a 172 cm-es magasságomhoz. Csakhogy közben kiderült, hogy hiába fogytam le, a bőröm nem regenerálódik. Most úgy nézek ki, mint akin több számmal nagyobb a bőre. Engem annyira nem zavar, de most meg azért kapom a beszólásokat, meg az elutasitásokat azoktól akikkel ismerkednék. És itt jön a kérdés lényege. Ahhoz, hogy mindenhol normálisan nézzek ki, rengeteg műtét és sok pénz kellene. Megéri most még éveken keresztül azért gyűjtögetni, hogy végre valaki elfogadjon? Az egészségem rendben van azóta, csak nem valami esztétikus a kinézetem meztelenül.

2020. júl. 12. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nincs erre valamilyen TB finanszírozás? Ez nem egyértelmű esztétikai probléma, sokakat nagyon gátol a mindennapos életben.
2020. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret, annak ez nem lesz akadály. Magad miatt érné meg, ha nem érzed szükségét, felejtsd el.
2020. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Ha te magad nem vagy így elégedett, akkor vágj bele. Egy pasiért (aki még nem is létezik, mert csak a JÖVŐBEN akarsz egyet aki majd így TALÁN elfogad) tök fölösleges.
2020. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szituációban voltam én is, de férfiként.


Több súlyt adtam le, mint te, és engem nagyon zavart a lógó bőr. Elmentem plasztikára, TB-ből meg tudtam csináltatni, így csak a hálapénzre és az utazgatásokra ment el pár százezer forintom.


Összességében nekem megérte, felszabadultabb vagyok a hegeimmel, mint a lógó bőrrel.


Párkapcsolati szempontból egészen más a helyzet. A műtétek után nem sokkal lett egy hosszabb kapcsolatom. Őt a kapcsolatunk elején nem zavarták a hegek. Aztán amikor később alább hagyott a rózsaszín köd, egyre többet nézegette a hegeimet, és beszélt is arról, hogy neki ez nagyon nem tetszik.


Szóval teljesen mindegy, hogy elmész-e a műtétre, vagy sem. Lesz olyan ember, akit a lógó bőr fogja zavarni, lesz olyan ember, aki a hegeidet nézegeti.

Később mindenképpen rátalálsz arra, aki elfogad mindkét állapotban, így ha el is mész a műtétre, mindenképpen az anyagi szempontból legjobb irányba indulj el.


Én azt javaslom, műttesd meg magad TB-re, és költsd el a műtét árát olyan dolgokra, amik segítenek elengedni a görcseidet.

Pl. Utazások, sportok, autó, stb.

2020. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!