Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem érzem magam jól hosszú távon összezárva a párommal?

Figyelt kérdés
Félrértés ne essék, szeretem a páromat, nen is szerettem így még senkit, mint őt, de nem tudom elképzelni azt, hogy összeköltözzünk, egy fedél alatt éljünk. Nekem van egy megszokott saját életem, szeretek sokszor egyedül lenni és nem szeretek konpromisszumokat kötni. Közel lakunk egymáshoz, hol ő van nálam, hol én nála, néha 1-1 napokra nen találkozunk a munka miatt, vagy mert van dolga mindkettőnknek. 2 éve vagyunk együtt, de barátnőm most felvetette a nagy ötletét, hogy össze is költözhetnenénk. Nekem pedig így ez pont jo, nem akarok kompromisszumokat kötni, az összeköltözés pedig ezzel jár. Más is járt már hasonló cipőben? 25l és 28 f vagyunk.

2020. júl. 12. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig ez így nem egy perspektív kapcsolat. Egy jó kapcsatban 2 év után ennyi idősen szerintem reális, ha össze szeretne egy pár költözni. Ha te most nem tudod elkepzelni, később se fogod tudni. Az ember ahogy öregszik, úgy kevésbé képes kompromisszumra, ami a saját kis megszokott kényelmes életét illeti. Számomra nagy csalódás lenne, azt jelentené, hogy nincs közös utunk, hiszen én úgy tudom elkepzelni életem szerelmével az életet, hogy együtt élünk, családot alapitunk, házasságot kötünk. Szerintem így bárkivel nehéz lesz hosszútávú kapcsolatot kialakitanod. Ha összeköltözök, simán lehet, hogy rajosz, hogy minden sokkal jobb, mint egyedül. Énidőt úgy is tudsz teremteni magadnak, ha együtt éltek. Ha szereted a barátnőd, szerintem egy próbát meger. Mindenesetre beszélj neki a problémáról őszintén, hogy képben legyen, s ő is ennek fejében tudjon dönteni. Adjátok magatoknak fel évet együtt lak a, aztán Meg láthatók.
2020. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenkitől ezt a slágert hallani: " szeretem a páromat, nen is szerettem így még senkit, mint őt,"


életem szerelme mindennél jobban szeretem...bla bla bla..."De!"

2020. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló jól írja, ami a DE előtt van az nem számít :D
2020. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Mára ez lett a trend. Fostok felelősséget vállalni, márpedig egy párkapcsolat akkor működik rendesen, ha ezt is bevállaljátok. Szeretitek a szabadságot, s közben börtönbe zárjátok magatokat. Miért mondom ezt? Mert a szabadság rászoktat benneteket, hogy csak magatok vagytok, hogy nem kell figyelnetek senkire, nem kell segíteni senkinek, nem kell meghallgatni senkit, stb. S ezzel lassan falat vontok magatok köré, mert ahogy megszoksz dolgokat, idegesíteni fog, ha el akarnak venni ezekből. Egyre jobban kerülöd majd a társaságot, a barátokat, a párodat, az EMBEREKET.
2020. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Narcosztikusak,vagy rossz gyerekkor van a hatterben.
2020. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi együtt maradtunk szétköltözés után és sokkal jobb lett a kapcsolat. Alszunk egymásnál, de megvan a magunk élettere. Másoknak fura, de jobban érezzük így magunkat és ez nem jelenti, hogy nem szeretjük egymást. Alapból a szerelem nem olyan egysíkú dolog, amilyennek sokan be akarják állítani.
2020. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha komoly a kapcsolat, fél éven belül össze kell költözni. Aki ennyi sem képes, azzal bajok vannak. Pont mint veled. Szegény lány, már 2 éve erre vár. Abban a hitben él hogy normális vagy. Hogy fog haragudni rád, amikor kiderül minden a számára! Hány évet elb.szott veled..........
2020. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 ennyi baromságot egy kommentben összehordani, ehhez tehetség kell :D
2020. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon furcsa a hozzáállás is, de úgy élj, ahogy te gondolod.

Viszont azt láttam már sokszor, hogy egy ilyen ötlet visszautítása elég hamar a kapcsolat végét jelenti.

Olyasmi, mint egy lánykérés visszautasítása.

"elvileg" lehetne folytatni a kapcsolatot, de hát minek?

Mi lesz ebből kettő vagy öt év múlva?

2020. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

S ez 2 évvel ezelőtt előreláthatatlan volt s közölhetetlen vele:DDDDD

Még a megpróbálás gondolata se merül fel benned...


Tartsál szexbabát;)

2020. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!