Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj van egy olyan fiatal nővel, aki 6 éve egyedülálló?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 09:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Mennyire fiatal? Nem mindegy, hogy 18 éves, vagy 30. Ha 30 körül jár és 6 éve semmi, akkor lehet, hogy baj van. Vagy csak egyszerűen nem talál rendes pasit a sok hulladék közül.
2020. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne baj vele? Csak nem talalta meg a parjat. Nem attol lesz valaki jo vagy rossz hogy mennyi ideig nem volt kapcsolata. Sokan nem is keresnek kapcsolatot mert teljesen mast hajszolnak, pld karriert vagy onmegvalositas...
2020. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül, sőt. És az is simán lehet, hogy annyira azért még sincs egyedül.
2020. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1 25 éves
2020. júl. 15. 09:29
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Én is több mint 6 éve, és 29 vagyok. Velem pl. igen, baj van: rondaság, semmilyen személyiség, illetve a netes társkeresést kizárom, ami ilyen szempontból öngól, mert élőben már nincs lehetőségem.
2020. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
#5: Egyszer úgy megnéznék egy képet a magukat itt rondázó lányokról.
2020. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos,hogy baj van Vele, de valami oka biztos van. Ennyi idősen nagyon nem természetes,hogy nincs kapcsolata.Pont ez az a kor/időszakasz, amikor valahol természetes a pártalálási igény.
2020. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit nevezel bajnak.


Mindenesetre, ha nincsenek nagyon egyéni körülményei, akkor valószínűleg nem akar párt magának.

2020. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 évig voltam egyedül fiatalon, és elsősorban azért, mert nem találkoztam olyannal, akivel minden passzolt volna. Az egyik amolyan virágról-virágra szálló Casanova volt, a másik nagyon sokkal fiatalabb, a harmadig az ország másik végén lakott, a negyedikről utóbb kiderült, hogy nem is a lányokat szereti. Egy olyan volt, akivel működhetett volna, azt viszont a sok rossz tapasztalat miatt én szúrtam el. Nem gondolom, hogy velem volt a baj, csak nem volt szerencsém.
2020. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
6: Rólam biztosan nem fog látni senki, de nincs is erre szükség, mert a sikertelenség kellőképpen alátámasztja, hogy így van. Sok téves gondolatot olvastam itt már férfiaktól, de abban igazuk van, hogy az a nő, aki nem nagyon csúnya, "elkel".
2020. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!