Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam teljesen elveszettnek annak ellenére, hogy csak szexkapcsolat volt?

Figyelt kérdés
Teljesen lezártam, megszakítottunk minden kapcsolatot, azóta úgy érzem teljesen elvesztem, szomorú vagyok és nem találom a helyem a világban. Hirtelen semmi nem jó, semmit sem élvezek. Mintha egy normális kapcsolatom ért volna véget. Éreztetek már így?
2020. júl. 15. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan, hogy csak szexkapcsolat. Az egyik fél (nyilván főleg a nő) tuti h bele fog szeretni a másikba. Nem tudom miért gondolják emberek, hogy a testük az független a lelküktől. Nincsen szexuális kapcsolat lelki sérülés nélkül.
2020. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy meg nem zártad le teljessn, ha most meg ki vagy bukva, hogy vége.
2020. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom, a szíved mélyén több volt ez szexkapcsolatnál. És bárhogy is, de veszteség ért, amit fel kell dolgozni.

Igen, volt ilyen, ill. van. Csak mi nem jutottunk el a szexig sem, csak hergeltük egymást chaten. (Ismerem személyesen amúgy.) És még így is, ez is hiányzik.

Majdcsak vége lesz.

2020. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alapból én is eléggé érzelmes vagyok, de volt egy szexkapcsolatom, amit sikerült teljesen érzelemmentesen kezelni és semmit nem éreztem, amikor ennek véget vetettem. Pedig nagyon jól nézett ki, nők kedvence.


Szóval nálad megjelentek az érzelmek :D


Egy fontos kérdés: te fejezted be, vagy ő?

Ez sem teljesen elhanyagolható tényező.

2020. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én.
2020. júl. 15. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat olvastam a Cosmót kamaszkoromban, és egy ideig elhittem, hogy nőként nekem is ugyanolyan jók a szexkapcsik, mint a pasiknak. Sőt, még büszke is voltam rá, hogy úgy szexelek, mint egy ferfi! xD


3-4 ilyen után rájöttem, hogy nekem nagyon nem megy ez, mert nem tudom elkerülni az érzelmi bevonódást a szexbe.


Úh megfogadtam, hogy onnantól csak komoly kapcsolat van, és addig nincs is szex, amíg meg nem győződöm arról, hogy a pasi alkalmas erre. Eddig kettő ilyen volt, a mostani pasimmal már 3 éve vagyok együtt, és az esküvöt terveztük volna, ha nem jött volna közbe a covid

2020. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom... mindenki másképp áll ehhez, de szerintem részedről eleve több volt érzelmileg ez az egész.. én személy szerint, csak a szex miatt nem tudok beleszeretni senkibe.. az hogy kielégít testileg, még nem egyenes út a szerelemhez.. viszont az tuti, hogy ha eleve vannak érzelmek, szex után még több lesz..
2020. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert te egyértelműen többet éreztél iránta, beleszerettel ha miatta ezt erzed. Éreztem már így, ahhoz képest hogy nem talalkoztunk sokat hatassal volt ram, de elengedtem a sztorit es jott mas es o elfelejtette velem.
2020. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy nem szerettem belé, mert nem tudta azt nyújtani, amit kellett volna.
2020. júl. 15. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 De hatással volt rád valamiért, lehet nem ütötte meg a szintedet, de akkor is valami megfogott benne.
2020. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!