Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik szálltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szálltatok már ki hosszabb beszélgetésből szó nélkül, miért tettétek?

Figyelt kérdés
Akik több hetes vagy hónapos beszélgetésből szó nélkül kiszálltatok, annak lezárása nélkül, miért tettétek, mi volt az ok?

2020. júl. 15. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert már nem érdekelt. Sok nő először csak barátkozni akar, abban is benne voltam, de amikor jött egy olyan nő akivel alakult párkapcsolat is, a többi nem érdekelt, egyszerűen tiltottam.
2020. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Meguntam, hogy csak akkor beszélünk ha én írok.

Persze utána egyből írt hogy mi van.

2020. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam csak úgy kiszállni, csak ha undorítóan megvádol valamivel. Arról nem tehetek, hogy ennyire semmiről nem lehet beszélni. Érzelmi intelligencia nulla manapság. Csak a kamu erről,meg a pofa 100%os.
2020. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem lehet "megvádolni" (kérdezni)? Talán nem hallottál még olyat hogy valakik nem tökéletesek? Te tökéletes vagy? Ha nem vagy az, miért ne lehetne hibád? A másik fél honnan szedje hogy te milyen vagy pontosan, és az összes tökéletlen ember ellenére éppen te tökéletes vagy?

(Persze csak szerinted, mert szerintem inkább önző vagy, és undorítóan vádaskodsz :), vádaskodással vádolsz valakiket undorítóan :)) Pl ha feltesz egy kérdést.

2020. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem a legnagyobb kiabrandito dolog amikor a no csak passzivan van a beszelgetesben. Ha kerdezel valamit valaszol de o meg magatol egy mondatot se kepes leirni. Ilyenkor mindig felmerul bennem h ennyire meg akarom dugni hogy kepes vagyok fenntartsni egy beszelgetest hetekig? Aztan egy ido utan jon az uj csaj es ennek fugyultek.

Ez kicsit olyan mintha a csaj szex kozbe fekudne es meg csak nem is nyogdosne, legalabbis nekem ez jut eszembe amikor egy ilyennel osszefutok

2020. júl. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a 2es válaszoló által leírt élmények miatt.
2020. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én általában vagyok olyan tökös, hogy megírom v megmondom neki, h köszi ennyi volt, többet nem kereslek.


Ha indoklást kér, akkor szoktam hallgatni. Most mondjam neki, hogy buta vagy, unalmas vagy, meguntam, h egyoldalú a levelezés, stb? Sok értelme nincsen...

2020. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak nővel jártam így. Mert F vagyok. Azt gondoltam hogy megunta ezt a fos oldalt. De ugye ismertem annyira hogy felismertem egy válaszát. Innen szerintem kitalálod hogy mi történt.
2020. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!