Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok egy ilyen megjegyzésre?

Figyelt kérdés
Van egy számomra szimpatikus lány, nem igazán ismerjük még egymást, de váltottunk már pár szót, és ő is érdeklődő volt, kérdezgetett, kedvesen mosolygott. Arra gondoltam, ha legközelebb összefutunk, megmondom neki, hogy "feldobtad a napomat, mert legalább igazi esztétikai élményem is volt veled". Nagyon béna lenne ez így, vagy rendben van?

2020. júl. 6. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Ez így jó lesz.
Szódával elmegy, lehetne valami jobb is.
Borzalmas, sírva rohannék ki a világból, ha valaki ilyen gáz szöveggel jönne.
47 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Borzasztó erőltetett. Miért nem lehet annyit mondani neki, hogy "szia, arra gondoltam, hogy esetleg ha van kedved este megihatnánk valamit xy helyen" ?
2020. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
"Bejön a külsőd, bige." Csak dobtál rá egy inget.
2020. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1: Próbálnék valami bókot mondani, hogy lássam, hogyan reagál, és ezt próbálnám egyedi módon tenni. Ha már egyszer itt is annyit hisztiznek a nők, hogy egy kaptafára gyártott sablonszövegeket vágnak hozzájuk... De ha meg valami egyedit akarunk mondani, akkor mindenki lehurrog minket, hogy milyen szar szöveg, mennyire erőltetett stb. Akkor ezek után megéri a fáradságot az egész?
2020. júl. 6. 20:13
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem az a baj, hogy nem egyedi, hanem hogy izzadtságszagú.


Ha te alapból ilyen lennél, nem itt próbálgatnád a mondandódat.

2020. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok.


Ez nem egyedi, hanem béna és gyerekes. Kínjában elkezd majd nevetgélni, és megy tovább valószínűleg.

2020. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#2: És ez mekkora borzasztó tragédia, ugye? Ha nem ismerem őt, akkor nem mondhatom, hogy "nahát, milyen jól tudsz verset elemezni", vagy hogy "finoman főzöl". Igaz, mindig elfelejtem, hogy a nők külsejét dicsérni milyen ótvaros szexista szokás, fuj, mindjárt pofán is köpöm magam a tükörben, és holnap a fejemre hamut szórva fogok kiállni a főtérre.
2020. júl. 6. 20:16
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a baj, hogy a külsejére teszel megjegyzést, hanem hogy erőltetett, és zéró kreativitás van benne.
2020. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Ne! Egy ilyen dumához nagypályás pasinak kell lenned. De nem vagy.
2020. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Hát figyi, leírtam itt ezer kérdéshez, hogy azok a bókok, amikre emlékszem, és jó emlékek, mind arról szóltak, hogy milyen ember vagyok.


És igen, nekem ez az "esztétikai élmény" ilyen undormány alekoszos duma.

2020. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hööö, hát akkor lássuk, kinek mennyire futja a tehetségéből a kritizáláson túlmenően, szívesen várok megnyilatkozásokat a tekintetben, milyen egy egyedi és jó bók.
2020. júl. 6. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!